Koncert bożonarodzeniowy klas I-III

Klimat nadchodzących świąt był obecny w klasach I-III już bardzo wcześnie. Po upieczeniu pierniczków, wykonaniu ozdób na choinkę, przystrojeniu świątecznie klasy uczniowie pod opieką wychowawczyń wspólnie wybrali utwór, który zaprezentowali podczas szkolnego koncertu bożonarodzeniowego. Klasy prezentowały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Publiczność mogła podziwiać kolorowe stroje, ciekawe układy choreograficzne. Nasi najmłodsi wraz z wychowawcami z dużym zaangażowaniem przygotowali się do występu wprowadzając wszystkich w świąteczny klimat. Klasy za udział w koncercie otrzymały ufundowane przez Radę Rodziców choinki ze słodkościami oraz dyplomy z podziękowaniem. Koncert dla dzieci zorganizowały p. K. Kniter oraz D. Pestka.