Łączy nas 7

Jedni z nas mają już 3 lata i dumnie przekraczają progi szkoły dzierżąc w dłoni ukochaną przytulankę. Są też tacy, którzy sprężystym krokiem, z lekko rozwianą czupryną pędzą pod salę, gdyż doskonale wiedzą że to już trzeci raz w tym tygodniu spóźniają się na lekcję. Niektórzy już po pierwszych zajęciach myślą o drugim śniadaniu, inni bujają w obłokach na lekcji geografii. Różni nas wiele: wiek, wygląd, zainteresowania, sposób spędzania wolnego czasu, ale łączy jedno – wszyscy jesteśmy przyjaciółmi „7”.

Nasza kochana szkoła w tym roku obchodzi swój jubileusz. 40 lat temu zabrzmiał tu pierwszy dzwonek. „Siódemko” czy jesteś taka sama jak przed laty? Czas płynie, a ty jesteś z każdym dniem piękniejsza, bardziej nowoczesna. Codziennie twe mury goszczą prawie tysiąc uczniów, sporo rodziców i dziadków. Nosisz miano „rodzinnej szkoły”. Uczysz nas jak być wartościowym człowiekiem , rozwijasz nasze talenty. Tobie zawdzięczamy wspaniałe wycieczkowe wspomnienia i przyjaźnie na całe życie. Z niecierpliwością czekamy na twoje święto.

Komentarze