„Opowieść wigilijna”

Zbliżają się święta. Szkolne koło teatralne postanowiło wprowadzić uczniów w bożonarodzeniowy klimat i przygotowało przedstawienie pt.,,Opowieść wigilijna” pokazujące, że w wigilię świąt Bożego Narodzenia zdarzają się rzeczy niezwykłe i tajemnicze, a czasami zaciera się granica między rzeczywistością i zaświatami. Czasem nawet duchy odwiedzają ludzi, by …udzielić przestrogi. Ci, którzy przyszli na przedstawienie20 grudnia, mieli okazję się o tym przekonać. Razem ze Scroogem przeżyli niezwykłe chwile, które zmusiły do refleksji nad własnym postępowaniem i istotą świąt Bożego Narodzenia. Warto było popracować, warto było obejrzeć…  Wszystkim  uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły aktorzy koła oraz opiekunowie życzą zdrowych, wesołych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.