Osiągnięcia gimnazjum

Osiągnięcia uczniów gimnazjumw konkursach i olimpiadach

 

Imię i nazwisko ucznia klasa Nazwa konkursu Nauczyciel odpowiedzialny
 Zofia Malinowska III b Wojewódzki Konkurs Biologiczny – awans do etapu wojewódzkiego  

Ewa Raith

Schopiński  Tim

Lubińska Maxima

III c

II c

Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego-awans do etapu wojewódzkiego Ewa Zaworska
Schopiński Tim III c Konkurs Fizyczny-awans do etapu wojewódzkiego Ewa Dawid
Stolp Amelia

Zofia Malinowska

IIIc

III a

Konkurs Historyczny-awans do etapu rejonowego. Michała Dalke

Marzena Stolp

Eliza Cysewska

I miejsce

III a Konkurs plastyczny „ Europa w której żyjemy”
Zofia Malinowska

Weronika Swakowska

III b

III d

Wojewódzki Konkurs Chemiczny-awans do etapu rejonowego Daria Jażdżewska
Zofia Malinowska III b Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego-awans do etapu wojewódzkiego Alina Jaruszewska
Katarzyna Dahlke III a  „Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu życia” – awans do eliminacji powiatowych. Ewa Raith
Zofia Malinowska

Julia Piesik

Maja Hejnicka

Amelia Stolp

I miejsce w mieście

III b

III a

IIa

IIIc

Poznajemy parki  krajobrazowe Polski Ewa Raith
Zofia Malinowska

III miejsce

III b Konkurs Ornitologiczny „Okulika Wielkiego” Ewa Raith
Amelia Stolp

III miejsce

III c Powiatowy Konkurs recytatorski „EKO-ART” Krzysztof Kraszewski
Zofia Malinowska

I miejsce

Szymon Wirkus

III miejsce

III b

 

III b

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mów mi nietoperz, przyjacielu”. Ewa Raith
III miejsce:

Agata Kłos

Anna Chabowska

Fabian Brzeziński

Radosław Zagórski

Filip Pankowski

Gracjan Ramlow

 

Konarzyński Festiwal Otwarty Kabaretów Amatorskich Krzysztof Kraszewski
Małgorzata Krause

Zofia Malinowska

Julia Windorpska

Jakub Paszke

Kwalifikacje do rejonu

IIIb

IIIb

IIIb

IIIa

Wojewódzki Konkurs Biologiczny – zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Ewa Raith
 

Zofia Malinowska

Julia Windorpska

Małgorzta Krause

Weronika Swakowska

Jakub Paszke

Julia Piesik

Amelia Stolp

Agnieszka Paczkowska

 

III b

III b

IIIb

IIId

 

IIIa

IIIa

IIIc

IIIc

 

 

Kwalifikacje do etapu II w Pomorskiej Lidze Zadaniowej z Chemii.

 

Daria Jażdżewska

Schopiński Tim

I miejsce

Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego.

IIIc Rejonowy Konkurs Fizyczny Ewa Dawid
Jakub Paszke

Jakub Żywicki

Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego

 

IIIa

IIId

Konkurs  Geograficzny Jacek Mroczkowski
Malinowska Zofia

Małgorzata Krause

Amelia Stolp

Zakwalifikowanie do rejonu.

III b

III b

III c

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny.

 

Ewa Raith
I miejsce:

Schopiński Tim

Bartłomiej Araszewski

Filip Fortuński

Szymon Galikowski

Mateusz Sikorski

Gracjan Ramlow

Maksymilian Briegmann

Hubert Duch

Kacper Gwizdała

Oskar Wirkus

 

IIIc

IIIc

 

IIIc

IIIc

 

IIIc

IIc

IIc

 

IIc

IIc

IIc

 

Finał Wojewódzki  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej.

 

Paweł Skiba

 

III miejsce:

Tim Schopiński

Bartłomiej Araszewski

Szymon Galikowski

Hubert Skwierawski

Radosław Daniels

Mateusz Sikorski

Jakub Meger

Filip Wróbel

Hubert Duch

Filip Pankowski

Oskar Wirkus

Piotr Mrugalski

Mateusz Porożyński

Kacper Gwizdała

 

 

IIIc

IIIc

 

IIIc

 

IIIc

 

IIIc

IIIc

IIIc

IIc

IIc

IIc

IIc

IIc

IIIb

 

IIc

 

Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych.

 

Paweł Skiba

 

Oskar Wirkus

Piotr Mrugalski

Radosław Zagórski

Oskar Brozenbach

Szymon Galikowski

Kamil Kociuba

Mateusz Sikorski

Adrian Smentek

II miejsce

 

IIc

II c

II c

III c

III c

 

III c

III c

III c

 

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców.

 

Ewa Mindykowska

Denisa Depka-Prondzyńska

Paulina Lemańczyk

Agnieszka Paczkowska

Kamila Pawełek

Oliwia Ruziewicz

Wiktoria Lipińska

Maxima Lubińska

Paulina Lunitz

Zuzanna Nowak

Julia Śliwińska

Nikola Zaremba

 

IV miejsce

III c

 

III c

 

IIIc

III d

III d

II c

II c

IIc

II c

II c

II c

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Ewa Mindykowska