Osiągnięcia klasy I-III SP

 

Osiągnięcia uczniów klas I-III w konkursach za pierwsze półrocze

 

Uczniowie do wyczytania:

 

Imię

i nazwisko ucznia

Klasa Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel odpowiedzialny
Bartosz Pepliński III C Powiatowy Konkurs Recytatorski „Eko-Art.” III Barbara Kin
Nikodem Jeruzal III F Powiatowy Konkurs Recytatorski „Eko-Art.” wyróżnienie Teresa Drzewicka
Jakub Mindak III D Powiatowy Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni” wyróżnienie Dorota Pestka
Aleksandra Cieplicka III A Powiatowy Konkurs Recytatorski „Eko-Art.” III Katarzyna Knitter
Aleksandra Cieplicka III A Powiatowy Konkurs Recytatorski „Eko-Art.” II Patrycja Rudnik
Aleksander Knitter

 

I C Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mów mi nietoperz, przyjacielu” II Matysiak Agnieszka
Tymoteusz Gierszewski I C Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mów mi nietoperz, przyjacielu” II Matysiak Agnieszka
Maciej Jankowski III A Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Europa, w której żyjemy” wyróżnienie Katarzyna Knitter
Bartosz Pepliński III C Powiatowy konkurs „ Mistrz pięknego czytania po kaszubsku”  

wyróżnienie

 

Kin Barbara

Antoni Galikowski Regionalny Konkurs „Mistrz pięknego czytania po kaszubsku”  

II

 

Kin Barbara

Emilia Grabowska

 

III B Powiatowy konkurs wiedzy przyrodniczej II Ubowska Magdalena
Dariusz Wodowski III B Powiatowy konkurs wiedzy przyrodniczej II Ubowska Magdalena
Bartłomiej Śledź III E Powiatowy Konkurs Plastyczny „Europa, w której żyjemy” I Bożena Szmaglińska
Paweł Cieplicki I C Międzyszkolny konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową I Agnieszka Matysiak

 

 

Uczniowie do wręczenia nagród:

Jakub Radomski III F Szkolny konkurs „Przyłapani na czytaniu” I Ewelina Niechwiadowicz
Wiktoria Dolna III A Szkolny konkurs „Przyłapani Na czytaniu” I Ewelina Niechwiadowicz
Jagoda Pokrzywnicka

 

I A Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Zwierzęta Jana Brzechwy” I Magdalena Mączyńska
Sara Łabędź

 

I B Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Zwierzęta Jana Brzechwy” II Magdalena Mączyńska
Sara Cieślik

 

III F Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Zwierzęta Jana Brzechwy” II Magdalena Mączyńska
Amelia Weijer

 

I D Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Zwierzęta Jana Brzechwy” II Magdalena Mączyńska
Aleks Kiedrowski I A Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Zwierzęta Jana Brzechwy” III Magdalena Mączyńska