Pierwsze koty za płoty!!!

13 listopada 2017 r. na naszym kółku plastyczno-teatralnym gościliśmy Pana Aleksandra Knittera. Swoją wizytę zaproponował w ramach świetlicowego programu „Mamo, tato pokaż nam swoją pracę”. Pan Knitter jest fotografem i przybliżył uczniom  czym się zajmuje, jak wygląda jego warsztat pracy. Obejrzeliśmy aparat fotograficzny, zdjęcia m.in. ze ślubowania klas pierwszych oraz wyposażenie plecaka. Dzieci miały świetną okazję do zadawania pytań oraz zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Bardzo dziękujemy za tę pierwszą wizytę i czekamy na kolejne. Już nie możemy się doczekać!!!

PS Czekamy z niecierpliwością na kolejnych rodziców, którzy chcieliby opowiedzieć świetlikom o swojej pracy, hobby albo umiejętnościach!!!