WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W SŁUPSKU

 

Zwycięstwo Wiktora Placinty w biegu na 200m.przez płotki

Drugie miejsce Wiktora Placinty w skoku w dal

Piąte miejsce Miłosza Filipiaka w biegu na 600m.

Dziesiąte miejsce Mateusza Porożyńskiego w biegu na 300m.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie podczas Wojewódzkiej Gimnazjady w Lekkiej Atletyce w Słupsku. Bezkonkurencyjny był Wiktor Placinta w swoim koronnym biegu na 200m. przez płotki z czasem 26.24sek. W skoku w dal zajął 2 miejsce ze stratą 9 centymetrów do zwycięzcy, skacząc 6.09cm. Rekordy życiowe w swoich biegach pobili Mateusz Porożyński (10miejsce)w biegu na 300m. – 39.62 sek. oraz Miłosz Filipiak (5 miejsce) w biegu na 600m. – 1.30.09sek.

Brawa należą się również uczniom, który uczestniczyli w powiatowych zmaganiach, ale nie udało im się awansować do Finału Wojewodzkiego w Słupsku:

– Lubińska Maxima

– Nowak Zuzanna

– Borzych Adam

– Sędziak Oliwia

– Galikowski Szymon

Opiekunami byli: Mączkowski Jakub i Paweł Skiba.

Komentarze