Zajęcia dodatkowe

„W TEATRZE” wychowawca MONIKA PILCEK

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
13:00-13:45

Zajęcia przyrodnicze z p. Moniką Pilcek

13:45-14:30

Zajęcia przyrodnicze z p. Sylwią Babińską

7:25-8:00

Zajęcia przyrodnicze z p. Sylwią Babińską

13:45-14:30

Informatyka z p. Sylwią Babińską

7:25-8:00

Informatyka z p. Sylwią Babińską

13:00-13:45

Zajęcia Taneczno- ruchowe p. Kinga Dahlke

13:00-13:45

Zajęcia Korekcyjne z p. Agata Malinowską

„W KRAINIE MUZYKI” wychowawca SYLWIA OSIŃSKA

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
9:00 – 9:30

 

j. angielski

z p. Iwoną Wróblewską

9:00 – 9:30

 

j. angielski

z p. Iwoną Wróblewską

13:00 – 13:45

 

Zajęcia taneczne z p. Kingą Dalke

  9:00 – 9:30

 

Religia

z p. Joanną Buse

10:00 – 10:30

 

Religia

z p. Joanną Buse

13:00 – 13:45

Zajęcia muzyczno – rytmiczne z p. Sylwią Osińską

    13:00 – 13:45

Zajęcia informatyczne z p. Piotrem Grunau


„W LESIE” wychowawca KAROLINA DYMERSKA

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8:45 – 9:00

język angielski

p. Iwona Wróblewska

 

13:00 – 13:45

język angielski

p. Agnieszka Matysiak

 

8:45 – 9:00

język angielski

p. Iwona Wróblewska

 

13:00 – 13:45

zajęcia kreatywne

p. Karolina Dymerska

 

7:30 – 7:45

religia

p. Barbara Piekarska

 

13:00 – 13:45

zajęcia przyrodnicze

p. Karolina Dymerska

 

13:45 – 14:30

język angielski

p. Agnieszka Matysiak

7:30 – 7:45

religia

p. Barbara Piekarska

 

13:00 – 13:45

zajęcia przyrodnicze

p. Karolina Dymerska

10:45 – 11:30

język niemiecki

p. Ewa Zaworska

 

12:30 – 13:00

gimnastyka

p. Agata Malinowska

 

„NA ŁĄCE” wychowawca  ANNA LESZCZYŃSKA  i  ANNA GÓRNOWICZ 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7.30-8.00 RELIGIA
p. Barbara Piekarska
9.30-9.45
J. ANGIELSKIp. Iwona Wróblewska 13.45-14.00
J. ANGIELSKI

p. Iwona Wróblewska (dodatkowy)

13.00-13.45 ZAJĘCIA TANECZNO – RUCHOWE
p. Kinga Dahlke
10.00-10.15
J. ANGIELSKIp. Iwona Wróblewska 13.0013.30 RELIGIA
p. Barbara Piekarska
13.0013.30 GIMNASTYKA KOREKCYJNA p. Agata Malinowska