• Spotkania z rodzicami

• Zebrania z rodzicami odbędą się 21.03 ( czwartek) według poniższego harmonogramu.

Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 21.03 o godzinie 15.15 w stołówce szkolnej.

Rodzice i uczniowie klas ósmych rozpoczynają spotkanie z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych w „starej” sali gimnastycznej ( 16.00).
    • Uwaga!!!Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji z nauczycielami. Spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym nauczycielem przez dziennik Librus.

Piątek 29.03.2024

Co nowego w szkole?
      • Tydzień Języków Obcych

• 14.02.2024
      • Przed ostatnie trzy dni, z okazji Tygodnia Języków Obcych, dzieci z klas I-III miały możliwość poznania bliżej kultury brytyjskiej. Po wysłuchaniu opowieści o władcach uczniowie postanowili sami zostać królami i królowymi. Wtorek był dniem naleśnika, a w środę świętowaliśmy dzień św. Walentego i miło spędziliśmy czas na robieniu zdjęć w serduszkowej scenerii.

• TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - WTOREK (13. 02. 2024r.)

• 14.02.2024
      • Tego dnia w szkole królował... naleśnik! Dowiedzieliśmy się dlaczego obchodzimy Pancake Day, opanowaliśmy sztukę przewracania naleśników na patelni (nawet w biegu!), próbowaliśmy swoich sił w smażeniu naleśników, a nawet sprawiliśmy, że nasze naleśniki zaczęły okazywać emocje!

• TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - PONIEDZIAŁEK (12. 02. 2024r.)

•

Dziś w naszej szkole zrobiło się magicznie! Laura, Aleks, Harry Potter oraz jego przyjaciółka Hermiona Granger odwiedzali nas podczas lekcji i sprawdzali naszą wiedzę na temat bohaterów książek o młodym czarodzieju. W piątek dowiemy się, która klasa otrzyma słoik pełen fasolek wszystkich smaków - specjalną nagrodę dla znawców Hogwartu i jego mieszkańców. Emocje gwarantowane!

• 104. rocznica powrotu Chojnic do Polski

• 13.02.2024
      • Rzeczpospolita utraciła Chojnice w wyniku I rozbioru w 1772 r. Ponad 147 lat później, w 1920 r., miasto ponownie zostało włączone do Polski. 31 stycznia 2024 r. minęły 104 lata od tego ważnego wydarzenia w dziejach Chojnic. Nasz poczet sztandarowy dumnie reprezentował szkołę podczas miejskich obchodów rocznicowych.

(Mateusz Knitter)

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców