• Spotkania z rodzicami

• Zebrania z rodzicami odbędą się 21.03 ( czwartek) według poniższego harmonogramu.

Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 21.03 o godzinie 15.15 w stołówce szkolnej.

Rodzice i uczniowie klas ósmych rozpoczynają spotkanie z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych w „starej” sali gimnastycznej ( 16.00).
    • Uwaga!!!Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji z nauczycielami. Spotkanie będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym nauczycielem przez dziennik Librus.

Sobota 20.04.2024

Co nowego w szkole?
      • Wyjazd na łyżwy 6b

• 24.02.2024
      • Dnia 19 lutego 2024 r. w poniedziałek odbyl się wyjazd na  sztuczne lodowisko do Człuchowa. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klasy 6 B pod opieką p. Sylwii Ossowskiej i p. Anny Pelowskiej.
         Celem wycieczki było propagowanie sportów zimowych, aktywnego  stylu życia oraz nauka i doskonalenie umiejętności łyżwiarskich. Atmosfera była niesamowita, wszyscy byli podekscytowani możliwością jazdy na lodzie. Dzieci świetnie się bawiły, śmiejąc się i wspierając nawzajem podczas upadków i prób doskonalenia umiejętności. Widok migoczącego lodu pod światła reflektorów był zachwycający, a temperatura dodawała uroku zimowej atmosferze. To był dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń dla całej klasy.

• TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - piątek (16.02.2024) Culture Day

• 19.02.2024
      • Dziś w naszej szkole podczas lekcji j.angielskiego i j.niemieckiego uczniowie poznawali kulturę różnych krajów na świecie.

Dowiedzieliśmy się jakie są ich flagi, tradycje oraz legendy.

Tego dnia również miała miejsce wystawa w naszym Mini Muzeum Figur Woskowych, gdzie można było zobaczyć miedzy innymi Fionę i Shreka ,czy Harrego Pottera z Hermioną .

Cały tydzień był pełen emocji, dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie.

• TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - czwartek (15. 02. 2024r.)

• 16.02.2024
      •

Hooray! Quiz Day! Dziś postawiliśmy na 'fun' i testowaliśmy różne tryby quizu Kahoot, nie zabrakło emocji podczas grupowych rozgrywek na platformie bamboozle, a gry karciane oraz planszówki pozwoliły nam na powtórzenie słownictwa i 'pogadanie' po angielsku. Cyfrowo czy analogowo - tego dnia po prostu bawiliśmy się świetnie!

• TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - środa (14. 02. 2024r.)

• 16.02.2024
      •

Tego dnia sale językowe zamieniły się w fabryki, a szkołę dosłownie zalały czerwone i różowe serduszka! A wszystko za sprawą konkursu na najdłuższy łańcuch walentynkowy. Chociaż każdy miał inne zadanie do wykonania (jedni wycinali serduszka, inni wypisywali na nich słówka w języku angielskim lub niemieckim, a jeszcze inni łączyli serduszka w łańcuch) uczniowie fantastycznie współpracowali, udowadniając, że razem można więcej! I szybciej... ponieważ na wykonanie łańcucha każda klasa miała tylko 45 minut! Łącznie uczniowie naszej szkoły wykonali ponad 400 metrów serduszkowego łańcucha!

Czas na wyniki: najdłuższy łańcuch w języku niemieckim wykonała klasa 7b, najdłuższy łańcuch w języku angielskim wśród klas 4-6 był dziełem uczniów z klasy 5a, zaś w kategorii klas 7-8 w konkursie na najdłuższy łańcuch walentynkowy w języku angielskim zwyciężyła klasa 7c. Na dodatkowe wyróżnienie niewątpliwie zasłużyła grupa 1 z klasy 7b, w której 13 osób wykonało aż 45 metrów łańcucha! Nagrodzonym klasom gratulujemy świetnych wyników, a wszystkim uczniom dziękujemy za ogromne zaangażowanie

• Wychowanie młodego Pomorzanina powinno zataczać trzy kręgi: poznanie rzeczy własnych pomorskich, ogólnopolskich i ogólnoludzkich.

Jan Karnowski
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
  • Dla uczniów i rodziców