• 0 b "W lesie"

Małgorzata Drążkowska, Magdalena Schmidt Sołtysińska

język angielski – Katarzyna Kendys

religia Barbara Piekarska
    • INFORMACJE OD NAUCZYCIELI:

• 16.05.2023

Projekt edukacyjny #20minutdlamatematyki

• 15.05.2023

Mamo, tato, wolę wodę !

MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!

„Wodne WOW!”, „Co lubi woda?”, „Energicznie”, „Nic nie bój! Segreguj!”, „Ptasie piórka”, to kolejne przygody grupy „W lesie” w ramach programu Mamo, tato, wolę wodę!

Tym razem starszaki poznały zagadnienia związane z odnawialnymi źródłami energii, rozpuszczaniem substancji chemicznych w wodzie, segregowaniem odpadów, ochroną środowiska oraz reakcjami chemicznymi.

• 16.09.2022

Wizyta na stadionie MKS CHOJNICZANKA

W tym tygodniu dzieci z oddziałów zerowych odwiedziły stadion miejski w Chojnicach.
            Przedszkolacy zobaczyli jak wygląda murawa z perspektywy piłkarzy, a także poczuli się jak trenerzy zasiadając za stołem konferencyjnym.
            Z całą pewnością moc sportowych wrażeń dostarczy zerówkowiczom wyjątkowy prezent od chojnickiego klubu - voucher na wybrany mecz.
            Serdecznie dziękujemy pracownikom
            i drużynie MKS CHOJNICZANKA za miłe przyjęcie na stadionie.
            Do zobaczenia na meczu ! ⚽️
        • 20.09.2022

Dziś Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ! 🥳🎊🎉
            Z tej okazji na dzieci z oddziałów zerowych czekała niezwykła niespodzianka - wspólne wyjście do Chojnickiego Centrum Kultury na bajkę "Pies w rozmiarze XXL".
            Przygody psa Marmaduka trzymały w napięciu do ostatniej sekundy ! 🎬📽🎞
            Wszystkim przedszkolakom życzymy dni pełnych przygód oraz aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach ! ❤