Akcja „Ciasteczko od Krasnoludka”!

Druga edycja Czarnego Teatru zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo zaprosimy naszych uczniów i ich rodziny na przedstawienie o przepięknej Śnieżce i jej niesamowitych przyjaciołach, krasnoludkach. W tym roku będzie jeszcze więcej emocji, gdyż konwencja teatralna zostanie nieco zmodyfikowana. Póki co nie zdradzamy szczegółów, by zostawić widza w napięciu do samego końca. Przygotowania już trwają, dlatego nasze krasnale cały weekend spędziły w kuchni w towarzystwie mam i babć, by we wtorek uraczyć wszystkich smakowitym ciastkiem.

Cały dochód ze sprzedaży łakoci zostanie przeznaczony na zakup materiałów plastycznych i tekstylnych, by nasze krasnoludki miały ciepłe skarpetki, a Śnieżka zachwycała nową sukienką.

Zapraszamy wszystkich na korytarz I piętra w czasie długich przerw- tam, w domku naszych bohaterów, zakupicie pierniczki, korzenne ciasteczka i babeczki. Do najmłodszych dotrzemy sami!

received_587952441661807

Komentarze