BAL SIÓDEMKI

 

Karnawał to czas radości, wspólnej zabawy i miło spędzonego czasu. W naszej szkole stało się już tradycją wspólne obchodzenie karnawału. W tym roku, dnia 1 lutego 2020 roku, już poraz czwarty bawiliśmy się na BALU SIÓDEMKI organizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Siódemki dla rodziców, nauczycieli i sympatyków naszej szkoły. Jak to już mamy w zwyczaju, podczas balu bawiliśmy się znakomicie, miło spędziliśmy czas w doborowym towarzystwie przy skocznej muzyce i przepysznych potrawach. Nie zabrakło pociągów, kółeczek, „tańców odbijanych”, ani nawet „Kaczuch”, czy kankana! Jednym słowem nogi same rwały się do tańca, a siedzenie przy stole miało dwie przyczyny: krótką przerwę
w muzyce albo po prostu chwilowe zmęczenie!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną, wyśmienitą zabawę i  zapraszamy na kolejną w przyszłym roku!!! 😉Do zobaczenia!

IMG_7075

IMG_7074

Komentarze