Chłopcy z siódemki najlepsi w powiecie

Ogromnym sukcesem naszej koszykarskiej reprezentacji szkoły w kategorii chłopców zakończył się turniej w Czersku. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej rozgrywane były 18 marca w przepięknej czerskiej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Pierwszy mecz nasza drużyna rozegrała z zespołem Nowej Cerkwi wygrywając 20:14, na kolejny przyszło nam poczekać dłuższy czas ponieważ tego samego dnia swoje mecze rozgrywały drużyny dziewcząt. Cierpliwość naszych koszykarzy poplaciła gdyż do ostatniego meczu podeszli bardzo skoncentrowani wygrywając z Czerskiem 21:4. 
W naszym zespole świetnie zaprezentował się Kacper Sznajder, który wraz z Frankiem Żuchowskim i Maksem Briegmannem raz po raz dziurawił kosz przeciwników. Znakomitą informacją jest to, że już we wtorek 26 marca będziemy na półfinałach wojewódzkich rywalizować w Starogardzie Gdańskim z zawodnikami młodzieżowymi ekstraklasowego klubu Polpharma . Gratulacje

Komentarze