Czy Calineczka odnajdzie swój dom?

Odliczamy dni do wielkiego wydarzenia, jakim – niewątpliwie – będzie spektakl pt. „Calineczka”, który przygotowują członkowie koła teatralnego „Na razie bez nazwy”. W pracach nad realizacją przedstawienia udział biorą uczniowie z klas 4a, 4b, 5c, 6b, 6c  wraz z opiekunami – panią Patrycją Rudnik i panią Danką Połom.

        

UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM SPEKTAKLEM  PRZEDSTAWIENIA ODBĘDĄ SIĘ W DWÓCH TERMINACH

 28.02 ORAZ  02.03 (GODZ. 17.00)

 

WEJŚCIÓWKI NA SPEKTAKL DO ODBIORU U PANI DANKI BABIŃSKIEJ

(II SEKRETARIAT) W PONIEDZIAŁEK (26.02) OD GODZ. 10.30

 

Już dziś serdecznie zapraszamy!!!

 

WARTO PAMIĘTAĆ!!!

Spektakl stanowi zwieńczenie projektu „Z ciemności jest teatr” , którego pomysłodawcą i autorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Siódemki. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki wsparciu Fundacji  TESCO w ramach akcji „Decydujesz, pomagamy”.

Komentarze