Bezpieczne wakacje

 Drodzy Uczniowie!
Po kolejnym mijającym i wyjątkowym roku szkolnym, życzymy Wam udanego i przede wszystkim BEZPIECZNEGO wypoczynku wakacyjnego! Wasz wysiłek i trud włożony w pracę i naukę zdalną jest bezcenny. Serdecznie Wam gratulujemy determinacji, wytrwałości, nieustannej walki z własnymi trudnościami, ale także gratulujemy nowych umiejętności, których zapewne nabyliście, w tym również informatycznych. Oby jednak świat wirtualny nie zdominował Waszego życia… Życzymy Wam, aby wakacje obfitowały w czas spędzony na łonie natury, z bliskimi, z przyjaciółmi, kolegami, koleżankami i nowo poznanymi, życzliwymi Wam osobami. Bądźcie rozważni i uważni, stosujcie się do ustalonych zasad sanitarnych, a jednocześnie bezpiecznie korzystajcie z dobrodziejstw otaczającego nas świata!
Do zobaczenia po wakacjach! 😃

Komentarze