Drugie miejsce SP nr 7 w Chojnicach na Pòłfinale Wojewòdzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

 

W dniu 26.11.18r. w ZSO w Pruszczu Gdańskim odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Grano systemem każdy z każdym. Nasza drużyna w grupie wygrała z SP z Nowej Karczmy Kościerskiej 5-2 a następnie SP nr 1 z Pruszcza Gdańskiego 3-1. Przed ostatnim meczem z SP 1 ze Starogardu Gdańskiego wiadomo było że zwycięstwo da nam 1 miejsce. Niestety zespół że Starogardu okazał się lepszy wygrywając 5-1, mimo że jeszcze 5 minut przed końcem meczu na tablicy wyników widniał remis 1-1. Tym samym turniej wygrała SP nr 1 ze Starogardu. Drugie miejsce zajęła SP nr.7 w Chojnicach. Trzecie miejsce zajęła SP nr 1 z Pruszcza Gdańskiego, zaś czwarte miejsce SP z Nowej Karczmy.

Skład drużyny: Ramlow Gracjan, Mrugalski Piotr, Hinc Piotr, Duch Hubert, Briegmann Maksymilian, Gwizdała Kacper, Thiede Patryk, Wróbel Filip, Zagórski Radosław i Wirkus Oskar. Opiekunem był p. Paweł Skiba.

IMG_20181126_130145

IMG_20181126_130138

Komentarze