„Dzień bez telefonu komórkowego”

 

Dzień 21 marca 2018 roku był wyjątkowy, ponieważ oprócz świętowania związanego z nadejściem wiosny w naszej szkole odbyła się akcja „Dzień bez telefonu komórkowego”. Już we wtorek na drzwiach klas pojawiły się plakaty informujące o tym wydarzeniu. Do akcji włączyli się rodzice, którzy zachęcali swoje pociechy do pozostawienia telefonów w domu. W czasie długich przerw uczniowie mogli aktywnie spędzać czas: skakać przez skakanki, kręcić hula-hop, kolorować kredą chodnik przy szkolnym boisku czy tańczyć belgijkę. „Dzień bez telefonu” był okazją do bezpośrednich kontaktów rówieśniczych: uczniowie  doskonalili swoje umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
z kolegami i koleżankami.
Uczniowie pokazali nam, że można żyć bez telefonu i miło, aktywnie spędzać czas J Oby więcej takich dni!

Komentarze