Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

W piątek 23 listopada obchodziliśmy „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Tego dnia dzieci mogły przyjść do świetlicy w towarzystwie swoich ukochanych przytulanek i wziąć udział w zabawie na NAJZABAWNIEJ PRZEBRANEGO MISIA. Poza tym świetliki wysłuchały niezwykłej historii powstania pluszowego misia oraz wykonały pociąg, w którym oczywiście nie zabrakło misiowych pasażerów.  Ponadto bawiliśmy się w „Stary niedźwiedź mocno śpi” oraz „Chodzi misiek koło drogi”. Odbył się również quiz wiedzy o misiach ze znanych bajek takich jak: „Gumisie”, „Miś Uszatek”, „Kubuś Puchatek”, czy „Colargol”. Każdy uczestnik naszej zabawy otrzymał pamiątkowy dyplom, a najzabawniej przebranym misiem został MIŚ Alicji Sawickiej z klasy I B i Dagmary Merchel z klasy I C. Dziewczynki otrzymały dodatkowo nagrodę książkową.

Komentarze