Festiwal Nauki

Chociaż nadeszły już wymarzone przez uczniów wakacje, to mogliśmy  zobaczyć w miniony wtorek interesujące zajęcia edukacyjne. To już tradycja, że pod koniec roku szkolnego mamy Festiwal Nauki, którego koordynatorką jest pani Ewa Dawid.  Młodzież mogła pochwalić się swoimi sukcesami i nieszablonowo  pokazała różne dziedziny nauki.  Mogliśmy zobaczyć ciekawy spektakl pt. ,,Krzyżacy”,  który różne zagadnienia  związane  z  lekturą Henryka Sienkiewicza pokazywał w bardzo żartobliwy sposób. Przedstawienie to przygotowali uczniowie z koła teatralnego z klasy 3a , 3b gimnazjum oraz z  7c pod kierunkiem pań: wicedyrektor Aliny Jaruszewskiej oraz Wiesławy Tyborskiej. Podziwiać mogliśmy też laureatów konkursów recytatorskich i wokalnych.  Interesujące projekty edukacyjne zaprezentowali uczniowie klas drugich gimnazjum; z biologii, geografii, fizyki, historii i j. angielskiego.

Tego dnia na pewno każdy dowiedział się  jeszcze  czegoś nowego i nikt się nie nudził!

Komentarze