I b na warsztatach w CEP w Chocińskim Młynie

Ciekawą i, z pewnością, bardzo efektywną formą zdobywania wiedzy z różnych obszarów edukacyjnych są wszelkiego typu warsztaty. Na nich teorię łączy się z działaniem. Tak też było na zajęciach warsztatowych w CEP, w których wzięła udział klasa I b wraz z wychowawcą 6 maja. Dzieci znacznie poszerzyły sobie wiedzę na temat “Życia bociana w ciągu całego roku” oraz sporo dowiedziały się na temat “Znaczenia recyklingu dla środowiska”. Oprócz wiedzy teoretycznej były tez działania praktyczne.Dzieci wykonywały maski bociana oraz samodzielnie ozdabiały torby bawełniane na zakupy, które potem zabrały ze sobą. Na koniec zwiedzili małą zagrodę ze zwierzętami z gospodarstwa. Wszyscy wrócili w dobrych humorach i pełni wrażeń.