„Idą święta, nie o smsie, lecz o kartce pamiętaj”

W tym roku nasza szkoła wzięła udział w kampanii „Idą święta, nie o smsie, lecz o kartce pamiętaj”, której głównym celem jest przeciwdziałanie fonoholizmowi wśród uczniów poprzez rozwijanie kreatywności, kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz wzmacnianie więzi rodzinnych. Nasi najmłodsi uczniowie uczyli się, jak wypisywać kartki świąteczne, które wspólnie z rodzicami wysłali najbliższym.

Natomiast starsi uczniowie, członkowie kółka teatralnego, przygotowali krótki filmik konkursowy promujący kampanię:

https://www.dropbox.com/s/ntq7xiwn32m4xuy/SP%20NR%207%20IM.%20JANA%20KARNOWSKIEGO%20W%20CHOJNICACH.avi?dl=0

Wszystkim życzymy, aby w tym świątecznym czasie smartfony znalazły się w koszyczkach, a uwaga, jaką im poświęcamy, skoncentrowała się na najbliższych.

Komentarze