Informacja dla rodziców: dyżur wakacyjny w Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach

1. Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola deklarują obecność w czasie wakacyjnego dyżuru u wychowawcy grupy w terminie do 21 czerwca br. Prosimy o podanie informacji dotyczącej terminu oraz godzin pobytu dziecka w przedszkolu.
  1. Karty do przedszkoli dyżurujących będą przesłane przez e-dziennik wraz z informacją o warunkach dyżuru danego przedszkola, bądź będą do pobrania ze strony internetowej danego przedszkola.
  1. Wypełnione karty zgłoszeń należy przekazać do danego przedszkola pełniącego dyżur w terminie do 21 czerwca br.
  1. Dyżur wakacyjny w przedszkolu SP7 będzie realizowany w godzinach 6:30 – 16.00.
  1. Wyżywienie w okresie pełnienia dyżuru wakacyjnego zapewnia firma cateringowa – Centrum Edukacyjne – Katarzyna Stosik – Zielona 31, 77-300 Człuchów. Żywienie odbywa się zgodnie z przepisami sanitarno-epidemiologicznymi oraz normami żywienia dzieci w wieku 3 – 6 lat.  Dziecko otrzymuje 3 posiłki dziennie:
  • śniadanie
    • obiad
    • podwieczorek.

Stawka dzienna za żywienie wynosi 12.00 zł.

1. Opłata za wyżywienie oraz pobyt dziecka na dyżurze zostanie obliczona na podstawie złożonej karty zapisu (zadeklarowana ilość dni i ilość godzin). Informacja o kwocie do zapłaty zostanie podana telefonicznie w dniu 22 czerwca br.
  • Rodzice dokonają opłaty za przedszkole przed rozpoczęciem dyżuru w terminie do 30 czerwca br na wskazane konto szkoły 09 1020 1491 0000 4002 0098 1597.
  • W przypadku zdarzeń losowych i wynikających z nich nieobecność dziecka należy zgłosić do sekretariatu jest to warunek niezbędny do rozliczenia opłaty

DYŻURY PRZEDSZKOLI PUBLICZNYCH

w okresie lipiec i sierpień 2021 r.:

1. Przedszkole Nr 3 w Chojnicach: od 16 sierpnia   do  31 sierpnia  2021 r.
  1. Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Chojnicach:od  12 lipca   do  30 lipca   2021 r.
  1. Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej Nr 1z Oddz. Integracyjnymi w Chojnicach: od  2 sierpnia  do   13 sierpnia  2021 r.
  1. Przedszkole Katolickie w Chojnicach: od  28 czerwca   do   9 lipca  2021 r.

Karta zgłoszenia dziecka do Przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach na dyżur wakacyjny