Koło teatralne – do widzenia!

W teatrze nie zawsze chodzi o sam spektakl. Czasami ważniejsze jest spotkanie” – to motto przez trzy lata towarzyszyło uczniom z klas III a i III b, a także wielu ich kolegom  z innych klas, którzy działali w kole teatralnym od 2015 r.

Cotygodniowe, a czasami częstsze spotkania były nie tylko okazją do przygotowania spektakli (w każdym półroczu wystawialiśmy jedną sztukę), ale i do rozmów, prób pisarskich, żartów  czy też po prostu zabawy.

Jedno jest pewne – to podczas zajęć nawiązały się przyjaźnie, które oby przetrwały na zawsze.

A my, cóż… liczymy, że znajdą się kolejni uczniowie, którzy zechcą zmierzyć się z następnymi tekstami, z nowymi interpretacjami.

Zachęcamy młodszych kolegów do zabawy w teatr, bo to świetna zabawa.A wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych, słonecznych wakacji.

Członkowie koła oraz opiekunki –

Alina Jaruszewska i Wiesława Tyborsk

Komentarze