Komunikat dla rodziców dzieci klas 7-8

Szanowni Rodzice,
informuję, że od jutra tj. 6.10.2020 r. wznawiamy zajęcia lekcyjne  dla klas 7-8 w trybie zdalnym zgodnie z planem lekcji, na platformie Teams. Nauczanie zdalne będzie trwało do 9.10.2020 r.  O ewentualnej kwarantannie powiadomi Państwa Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chojnicach. Nauka zdalna jest obowiązkowa dla wszystkich uczniów nią objętych.
Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż plan lekcji nieco się zmienił od 5.10.2020 r. (uczniowie otrzymali go w wersji papierowej od wychowawcy). Plan umieszczony w e-dzienniku Librus nie zawiera jeszcze wprowadzonych zmian. Szkoła została poddana dezynfekcji w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa uczniom i pracownikom szkoły.
Po powrocie do szkoły bardzo proszę o respektowanie procedur obowiązujących w placówce m.in. noszenie maseczek bądź przyłbic, dezynfekcja dłoni, mycie rąk.
Wspólnie zadbajmy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z wychowawcą.
Z wyrazami szacunku
Aleksandra Mroczkowska

Komentarze