KOMUNIKAT DLA RODZICÓW DZIECI SPOZA NASZEJ ZERÓWKI, KTÓRE PRZYJDĄ DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Szanowni Rodzice!

Proszę o realizację badania lekarskiego dziecka odbywającego roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkole (6 lat).

Testy przesiewowe: wzrost, waga, statyka ciała, ostrość wzroku, słuch, RR wykonuje pielęgniarka podstawowej opieki zdrowotnej, do której rodzice złożyli deklarację wyboru.

Lekarz przeprowadza badania profilaktyczne: określa dojrzałość szkolną i dziecka, kwalifikację do grupy na zajęcia wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej, która z początkiem września rozpoczyna się w szkole.

Pielęgniarka szkolna nie wydaje „Kart Badania Rozwoju i Zdrowia Dziecka” – otrzymacie je Państwo w swojej przychodni.

Po zrealizowanym badaniu, proszę o dostarczenie dokumentu do Gabinetu Szkolnego (parter) lub wychowawcy klasy do 10 września 2021 r.

W razie pytań, prosimy o kontakt z pielęgniarką: 508- 134 – 943