Komunikat o wznowieniu zajęć w klasach 4-6

Szanowni Rodzice,
informuję, że od jutra tj. 6.10.2020 r. wznawiamy zajęcia lekcyjne  dla klas 4-6 w trybie stacjonarnym zgodnie z planem lekcji. Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż plan lekcji nieco się zmienił od 5.10.2020 r. (uczniowie otrzymali go w wersji papierowej od wychowawcy). Plan umieszczony w e-dzienniku Librus nie zawiera jeszcze wprowadzonych zmian.
 Szkoła została poddana dezynfekcji w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa uczniom i pracownikom szkoły.
Bardzo proszę o respektowane procedur obowiązujących w placówce m.in. noszenie maseczek bądź przyłbic, dezynfekcja dłoni, mycie rąk.
Wspólnie zadbajmy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z wychowawcą.
Z wyrazami szacunku
Aleksandra Mroczkowska

Komentarze