Koniec roku szkolnego! Wakacje!

,,Żegnaj szkoło kochana,
Nadeszła chwila rozstania…
W czwartek, 21 czerwca odbyły się apele podsumowujące rok szkolny 2017/2018, na których przedstawiono wyniki poszczególnych klas,wyróżniających się uczniów w nauce oraz wręczono dyplomy i nagrody za różne osiągnięcia.
Ale szczególnie uroczysty charakter miała akademia na pożegnanie klas trzecich gimnazjum w piątek, którą przygotowały panie: Iwona Masiak i Aleksandra Zotów. Pani dyrektor Aleksandra Mroczkowska wszystkich serdecznie powitała. Następnie  przypomniała przypowieść o talentach, talentach, które otrzymujemy w darze. Są to uzdolnienia , które należy rozwijać i się nimi dzielić. bo  każdy uczeń jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Następnie absolwenci  otrzymali świadectwa, a ich rodzice listy gratulacyjne. Również wręczono dyplomy i upominki uczniom, którzy zostali laureatami i finalistami w  konkursach różnego typu, a także za działalność charytatywną i społeczną. Były podziękowania dla całego grona pedagogicznego i pracowników szkoły oraz wzruszające słowa o rodzicach. W tym roku na emeryturę odchodzi pan Jarosław Borzyszkowaski, nauczyciel wychowania fizycznego. Serdecznie dziękujemy za szerzenie kultury fizycznej wśród młodzieży i życzymy wielu wspaniałych lat na emeryturze!
Na koniec uroczystości uczennica klasy 7c – Małgosia Szmaglińska zaśpiewała piękną piosenkę z repertuaru Marka Grechuty: ,, Dni, których jeszcze nie znamy”.
Absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły, a wszystkim życzymy udanego wypoczynku!
Marietta Klinger
« 1 z 2 »

Komentarze