Konkurs czytelniczy Przyłapani na czytaniu

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs czytelniczy dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach.
W konkursie może wziąć udział, każdy kto czyta książki.
Celem konkursu jest udowodnienie, że czytanie może być świetną rozrywką, przypomnienie jaką satysfakcję może dać szperanie między regałami w księgarni czy bibliotece, trzymanie w dłoni książki i odkrywanie z nią nowej, nieznanej rzeczywistości.
Co trzeba zrobić?
Wystarczy tylko czytać w różnych miejscach i sytuacjach. Nie znasz dnia ani godziny. Wiesz tylko, że akcja będzie odbywać się w miesiącu październiku, który jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Nasi detektywi książkowi Cię znajdą. W czasie akcji osoby czytające otrzymają pieczątkę z napisem Przyłapani na czytaniu.  Czytelnicy którzy zbiorą najwięcej pieczątek  otrzymają nagrodę książkową. Życzymy przyjemnego czytania.

Ewelina Niechwaidowicz bibliotekarz

Komentarze