Koronawirus

Uwaga zgodnie z decyzja Urzędu Miejskiego rekrutacja do klas pierwszych i do oddziałów przedszkolnych będzie przebiegać w ustalonych wcześniej terminach. Proszę rodziców o dostarczenie podań w zamkniętych kopertach i pozostawienie w dyżurce woźnych w godzinach od 7 do 15. Jednocześnie informuje ze druki można pobrać ze strony internetowej. Test sprawnościowy do klasy sportowej odbędzie się w późniejszym terminie.

17-03-2020

Apel do Rodziców i Uczniów

W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną zagrożeniem epidemiologicznym apelujemy o bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny – pozostawanie w domu przez cały okres zawieszenia zajęć.  Izolacja jest niezbędna, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Tylko poprzez unikanie kontaktów mamy szansę na powstrzymanie epidemii. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i za innych!

Jednocześnie przypominamy, że ten czas nie jest  czasem wolnym o nauki – uczniowie otrzymali zagadnienia od nauczycieli, a na bieżąco będą przekazywane kolejne treści poprzez e-dziennik.

Aleksandra Mroczkowska

13-03-2020

Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do wypowiedzi Premiera i Jego decyzji udzielonej podczas konferencji 11 marca 2020 apeluję o nieprzysyłanie dzieci do przedszkola i szkoły w dniach 12, 13 marca 2020r. w celu zminimalizowania zagrożenia zarażeniem koronawirusem.
Natomiast od poniedziałku 16 marca br. zajęcia w przedszkolu i szkole zostają zawieszone na okres dwóch tygodni.
Wszelkie informacje będą przekazywane przez e-dziennik i stronę szkoły.
Z poważaniem Aleksandra Mroczkowska

tel. do kontaktu: 535247532

12-03-2020

W związku z zawieszeniem zajęć w przedszkolu i szkole przypominamy, że czas wolny od zajęć szkolnych nie powinien być czasem wolnym od nauki. Nauczyciele przekazali uczniom zakres materiału do samodzielnej nauki, a na e-dzienniku na bieżąco będą informować o kolejnych zagadnieniach. Zachęcamy również do skorzystania z materiałów edukacyjnych polecanych przez MEN. Jednocześnie przypominamy, że dzisiaj i jutro tj. 12 i 13 marca z szafek uczniowskich należy zabrać podręczniki i rzeczy osobiste dzieci.

Zgodnie z komunikatami premiera i ministra zdrowia czas zawieszenia zajęć jest czasem kwarantanny. Prosimy o zadbanie, aby dzieci pozostały w domu i unikały wszelkich kontaktów z innymi osobami.

12-03-2020

korona1