Koronawirus

ZASADY WCHODZENIA DO SZKOŁY

Wejdź wejściem niebieskim (wejście główne od boiska) jeśli masz spotkanie z wychowawcą w sali:

206, 207, 208, 305, 306, 307, 308, 309, 304,

Wejdź wejściem czerwonym (wejście od boiska przez nową salę gimnastyczną ) jeśli masz spotkanie z wychowawcą w sali:

1, 3, 10, 300, 301, 302, 303, 310

Uczniowie oddziałów przedszkolnych wchodzą do szkoły wyłączne żółtym wejściem(od strony parkingu przy nowej sali gimnastycznej).

Jeśli jesteś nowym uczniem naszej szkoły podejdź do nauczyciela dyżurującego- zaprowadzi Cię do sali.

Uczniowie klas 1-3 czekają na swoich wychowawców na boisku.

PROCEDURY DLA UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W CHOJNICACH

(obowiązujący w czasie trwania pandemii)

1. Przychodzisz do szkoły na wyznaczoną godzinę, najwcześniej 10 min przed lekcjami (dotyczy kl.4-8).
  2. Przed wejściem do szkoły dezynfekujesz dłonie.
  3. Po szkole poruszasz się zgodnie z ustalonym planem, z którym zapozna Ciebie wychowawca.
  4. Na terenie szkoły, w częściach wspólnych zasłaniasz usta i nos maseczką lub przyłbicą. UWAGA: Po zajęciu miejsca w ławce w sali oraz na stołówce możesz odsłonić usta i nos.
  5. W sali zajmujesz miejsce wyznaczone przez wychowawcę.
  6. Jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie informujesz nauczyciela.
  7. Korzystasz wyłącznie ze swoich przyborów szkolnych, swojego jedzenia i picia.
  8. Od razu po zakończonych zajęciach opuszczasz teren szkoły.
  9. PAMIĘTAJ: przestrzegasz wszystkich zasad sanitarnych, m.in. : -zachowujesz dystans społeczny,  -często myjesz dłonie.

Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr7 im. Jana Karnowskiegow Chojnicach