MECZ EKSTRAKLASY PIŁKI NOŻNEJ LECHIA GDAŃSK- POGOŃ SZCZECIN

KLASY  SPORTOWE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W CHOJNICACH KIBICOWAŁY PODCZAS MECZU EKSTRAKLASY PIŁKI NOŻNEJ LECHIA GDAŃSK- POGOŃ SZCZECIN

 

W dniu 13.12.17r. klasy sportowe wybrały się na Stadion Energa w Gdańsku na mecz na szczycie ekstraklasy piłki nożnej pomiędzy Lechią Gdańsk a Pogonią Szczecin. Mimo chłodu na stadion przybyło prawie 10 tysięcy kibiców, którzy niestety się zawiedli, gdyż Lechia przegrała swój mecz 1-3. Opiekunami byli: p. Ewa Czajkowska, p. Anna Pelowska, p. Joanna Hoffman,  p. Skiba Paweł. Wielkim pocieszeniem okazała się niespodzianka, jaką otrzymaliśmy od Lechii Gdańsk. Nasi uczniowie mogli przez chwilę poczuć atmosferę meczu od strony boiska, gdyż dane im było wyprowadzać piłkarzy obu zespołów na boisko przed meczem.

Dziękujemy bardzo BKS Lechii Gdańsk za ten miły gest wobec naszych uczniów.

 

link do skrótu meczu na którym widać jak nasi uczniowie wyprowadzają piłkarzy na murawę

(1-25 sekunda filmu)

http://ekstraklasa.tv/skroty/lechia-gdansk-pogon-szczecin-skrot-meczu-i-bramki/vfe177

Komentarze