Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

Zwycięstwo Szkoły Podstawowej nr 7 w Chojnicach w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

Dnia 1 kwietnia 2019 roku na boisku orlika przy Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły od początku bardzo dobrze prezentowała się w turnieju i wygrała zmagania w grupie pokonując Szkołę Podstawową nr 3 i Szkołę Podstawową nr 1 w takim samym stosunku 3-0.W półfinale nasz zespół wygrał 5-1 z Katolicką Szkołą Podstawową. W finale „Siódemka” wygrała 2-0 ze Szkołą Podstawową nr 8 w Chojnicach.
Skład: Ramlow Gracjan, Briegmann Maksymilian, Duch Hubert, Gwizdała Kacper, Hinc Piotr, Wirkus Oskar, Wróbel Filip, Thiede Patryk, Zagórski Radosław. Opiekunem był p. Paweł Skiba.
Mecze sędziował p. Jakub Mączkowski.

Komentarze