MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT.

ZWYCIĘSTWO I AWANS ZESPOŁU CHŁOPCÓW NA ZAWODY POWIATOWE.

DRUGIE MIEJSCE DRUŻYNY DZIEWCZĄT.

 

26.02.2018r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Chojnicach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły tylko dwie szkoły. W zmaganiach dziewcząt zwycięzcę musiała wyłonić dogrywka. Ostatecznie wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 8 w Chojnicach 5-3dogr. (3-3).

W zmaganiach chłopców zwyciężył nasz zespół 9-6 i uzyskał awans na zawody powiatowe, które odbyły się w Czersku 02.03.18r.

Skład drużyny dziewcząt: Paczkowska Agnieszka, Labun Weronika, Łysikowska Martyna, Karapetyan Karolina, Stolp Amelia, Depka-Prądzyńska Denisa, Lorbiecka Karolina, Pawełek Kamila, Stawiarska Weronika,Wirkus Monika. Opiekun p.Ewa Mindykowska

Skład drużyny chłopców: Matusiak Tomasz, Ramlow Gracjan, Zbielski Łukasz, Zagórski Radosław, Smagliński Jakub, Duch Hubert, Briegmann Maksymilian, Hinc Piotr, Galikowski Szymon, Kociuba Kamil, Smentek Adrian, Brozenbach Oskar. Opiekun Paweł Skiba

Komentarze