„Mów dziecku, że jest dobre,że może, że potrafi”

Moje zadania jako pedagoga w szkole są różnorodne, często trudne.

Jeśli potrzebujesz  pomocy w konfliktach na różnych płaszczyznach. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby Ci pomóc. Nie ma gotowych recept na rozwiązanie problemów. Zadaniem pedagoga jest wspierać, próbować zrozumieć, szukać przyczyn i wskazywać możliwości rozwiązań.

Drodzy

Uczniowie!

możecie się zgłosić do pedagoga:

–  gdy nie radzicie sobie z programem nauczania, chcecie uzyskać pomocy i rady z tym związanej,

–  gdy ktoś naruszy Twoje prawa;

–  gdy ktoś stosuje wobec Ciebie przemoc;

–  gdy potrzebujesz pomocy i rady;

–  gdy chcesz porozmawiać z kimś;

Rodzice uczniów mogą oczekiwać:

–  pomocy w rozwiązaniu sytuacji problemowej, dotyczącej ich dziecka;

–  trudności w nauce bądź niepowodzenia szkolne dziecka – możliwość rozpoznania przyczyn kłopotów w nauce, poprzez kontakt z poradnią psychologiczno-pedagogiczną, diagnozującą przyczyny niepowodzeń szkolnych, deficyty rozwojowe dzieci;

– problemy z zachowaniem dziecka (zmiany zachowania dziecka, problemy dziecka z rówieśnikami)

Jeżeli masz problem, potrzebujesz pomocy w trudnej dla Ciebie sprawie,   chcesz się pochwalić swoimi sukcesami, porozmawiać na ważne dla Ciebie tematy! Przyjdź, czekamy na Ciebie, pokój 210 – 1 piętro.

PEDAGOG PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
mgr Patrycja Zmuda Trzebiatowska 08.00 – 14.00

Pierwszą środę miesiąca 7.30-12.30

08.00-13.00