Obchody Dnia Ziemi w ,,Siódemce’’

W minioną sobotę, dnia 09 czerwca  w naszej szkole odbył  się  Festyn Ekologiczny zorganizowany przez Społeczność Szkolną, którego koordynatorką  była  pani Maria Synak . Pogoda dopisała, frekwencja również. Organizatorzy zaprosili  wszystkich mieszkańców Chojnic, ale przede wszystkim mieszkańców osiedla oraz uczniów naszej szkoły z rodzicami. Na gości czekało mnóstwo atrakcji: pyszne domowe przetwory, takie jak: dżemy, powidła domowej roboty, ogórki na różne sposoby, miód, bigos, kolorowe desery, galaretki oraz smakowite ciasta. Jeśli do tego dodamy zdrowe soki warzywne i kompoty, to możemy powiedzieć, że była to prawdziwa uczta dla podniebienia. A oprócz tego:

– stoisko z grochówką i grillem obsługiwanym przez panie kucharki,

– porady pani dietetyk,

– gry i zabawy sportowe dla małych i dużych,

– drzewko za makulaturę,

-dmuchany zamek i trampolina,
– malowanie twarzy i skręcanie zwierzaków z balonów, bańki mydlane,
– kółko akwarystyczne,
– stoisko akcji ,,Jak nie czytam, jak czytam”,
– występy artystyczne.
 Świetnie się bawiliśmy, panowała wspaniała atmosfera. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc przy festynie oraz życzliwość!
                                          Marietta Klinger

Komentarze