Organizacja pracy w oddziałach przedszkolnych

Organizacja pracy w oddziałach przedszkolnych

Drodzy Rodzice!

W związku z obecną sytuacją i przepisami obowiązującymi w naszym kraju wprowadzamy zasady mające na celu przede wszystkim zapewnienie maksimum bezpieczeństwa dzieciom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły.  Informacje dotyczące funkcjonowania placówki zostaną przekazane podczas spotkań 31 sierpnia zgodnie z harmonogramem.

godz. 16.00 – Oa sala 415

godz. 16.00 – Ob sala 401

godz. 16.00 – Oc sala 1

godz. 17.30 – 4-latki sala 1

godz. 17.30 – 5-latki sala 401

 

Podczas spotkań zostanie omówiona organizacja pracy przedszkola, zasady zachowania w związku z panująca pandemią i nastąpi zawarcie umowy między rodzicami i dyrektorem placówki. Zajęcia w oddziałach przedszkolnych rozpoczną się 1 września. W sierpniu nie odbędą się zajęcia integracyjne dla dzieci.

Listy dzieci przypisanych do określonych oddziałów zostaną wywieszona 21 sierpnia na drzwiach w głównym wejściu do szkoły.

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek na terenie szkoły przez osoby dorosłe.

 

Wyprawka do oddziału przedszkolnego

W plecaku:

 • kapcie (do samodzielnego ubrania przez dziecko), koszulka, spodnie, bielizna, skarpetki na zmianę
 • woda do picia

Materiały plastyczne:

 • kredki bambino ołówkowe (12 kolorów)
 • 5 ołówków B
 • 2 kleje w sztyfcie (Patio Glue Stick)
 • 1 klej Magic w sztyfcie
 • 2 opakowania plasteliny (12 kolorów)
 • pędzle do malowania (rozm. 12 i 14)
 • 1 ryza papieru białego
 • 1 ryza papieru kolorowego
 • 5 bloków technicznych białych
 • 5 bloków technicznych kolorowych
 • krepa (zielona, niebieska, czerwona, żółta, brązowa, różowa, biała)

Materiały higieniczne:

 • 3 pudełka chusteczek higienicznych (wyciąganych)
 • 1 opakowanie chusteczek nawilżanych z plastikowym zamknięciem

Wszystkie rzeczy powinny zostać podpisane w widocznym miejscu imieniem i nazwiskiem ucznia. Wyżej wymienione przedmioty należy dostarczyć po uzgodnieniu terminu z wychowawcą grupy, po pierwszym zebraniu z rodzicami.

 

 

Komentarze