Osiągnięcia gimnazjum

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum klas II w II semestrze roku szkolnego 2017/2018

Nazwa konkursu Miejsce Nazwisko Ucznia Klasa Opiekun
Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego Laureatka Maxima Lubińska II C E. Zaworska
Powiatowy Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz” II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Maja Hejnicka

Martyna Boetcher

Aleksandra Kloskowska

II A

II A

II A

J. Bet-Lewińska

A. Jaruszewska

Szkolny Konkurs Biologiczny kl. II gimnazjum „Czy wiesz jak funkcjonuje twoje ciało” I miejsce

II miejsce

III miejsce

Maja Hejnicka

Filip Chmara

Anna Chabowska

II A

II A

II B

E. Raith
Finał Wojewódzki Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej halowej I miejsce Gracjan Ramlow

Maksymilian Briegmann

Hubert Duch

Kacper Gwizdała

Oskar Wirkus

II C

II C

II C

II C

II C

P. Skiba
Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych III miejsce Filip Wróbel

Hubert Duch

Filip Pankowski

Oskar Wirkus

Piotr Mrugalski

Kacper Gwizdała

II C

II C

II C

II C

II C

II C

P. Skiba
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców II miejsce Oskar Wirkus

Piotr Mrugalski

Radosław Zagórski

II C

II C

II C

E. Mindykowska
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe IV miejsce Wiktoria Lipińska

Maxima Lubińska

Paulina Lunitz

Zuzanna Nowak

Julia Śliwińska

Nikola Zaremba

II C

II C

II C

II C

II C

II C

E. Mindykowska
Miejskie Zawody Sportowe Piłki Ręcznej Chłopców

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

I miejsce

 

 

III miejsce

Gracjan Ramlow

Hubert Duch

Maksymilian Briegmann

Jakub Smagliński

Łukasz Zbielski

Radosław Zagórski

Piotr Hinc

II C

II C

II C

II C

II C

II C

II C

P. Skiba
Przedostatnia Miejska Gimnazjada Piłki Siatkowej Dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłki siatkowej dziewcząt

I miejsce

 

 

II miejsce

Agata Kiedrowicz

Emilia Kobus

Wiktoria Lis

Paulina Lunitz

Marta Szyszka

Nikola Zaremba

II C

II A

II A

II C

II C

II C

Ł. Łysak

 

 

Średnie klas II gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018

2 A – 4.06

2 B – 4.08

2 C – 3.78

2 D – 3.15

Uczniowie wyróżnieni z klasy 2 A

Kubiś Maria – 5.36

Prądziński Maciej – 5.14

Kobus Emilia – 5.0

Hejnicka Maja – 4.92

Stanke Filip – 4,79

Uczniowie wyróżnieni z klasy 2 B

Kłos Agata – 5.36

Chabowska Anna – 5.21

Dolny Andrzej – 5.14

Siegmiler Aleksander – 5.14

Mikołajewska Nina – 4.79

Trzyńska Marta – 4.77

Uczniowie wyróżnieni z klasy 2 C

Smaglinski Jakub – 4.93

Lunitz Paulina – 4.79

Wróbel Filip – 4.79

Uczniowie wyróżnieni z klasy 2 D

Kosiedowska Sara – 5.14

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum klas III w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018

Nazwa konkursu Miejsce Nazwisko ucznia Klasa Opiekun
Konkurs Biblijny Etap diecezjalny Alicja Kropidłowska

 

III B Ks. Paweł

Skrzyński

Wojewódzki Konkurs z Fizyki

Pomorska Liga Zadaniowa z Fizyki

Laureat

 

Laureat

Tim Schopiński

 

Tim Schopiński

III C

 

III C

E. Dawid

 

E. Dawid

Powiatowy Konkurs „Przyroda wokół nas” I miejsce Zofia Malinowska

 

 

III B E. Raith
Pomorska Liga Zadaniowa z Biologii Awans do finału Zofia Malinowska

M. Krause

J. Windorpska

III B

III B

III B

E. Raith
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego Laureatka Zofia Malinowska

 

 

III B A. Jaruszewska
XXXIV Międzynarodowy Konkurs Literacki Laureatka Alicja Kropidłowska III B A. Jaruszewska
Konkurs Lingwistyczny „Z językiem obcym w przyszłość” II miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Zofia Malinowska

Alicja Patela

Bartłomiej Araszewski

III B

III D

III C

W. Urowski
Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego Finalista Tim Schopiński

 

III C E. Zaworska
XVII Powiatowy Konkurs Literacki III miejsce

Nagroda specjalna Czasu Chojnic

II miejsce

Zofia Malinowska

 

 

 

Alicja Kropidłowska

III B

 

 

 

III B

A. Jaruszewska
Powiatowy Konkurs „Z poprawną polszczyzną za pan brat” I miejsce Julia P…..

Zofia Malinowska

Alicja Patela

 

III B

III D

W. Tyborska

A. Jaruszewska

K. Kraszewski

Konkurs ornitologiczny „Ptaki drapieżne nasi sprzymierzeńcy” I miejsce Zofia Malinowska III B E. Raith
Konkurs recytatorski „100 lat niepodległej” I miejsce Amelia Stolp

 

III C

 

XVII spotkanie z poezją I miejsce w kategorii interpretacji Amelia Stolp III C
Finał Wojewódzki Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej halowej I miejsce Tim Schopiński

Bartłomiej Araszewski

Filip Fortuński

Szymon Galikowski

Mateusz Sikorski

III C

III C

III C

III C

III C

P. Skiba
Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych III miejsce Tim Schopiński

Bartłomiej Araszewski

Szymon Galikowski

Hubert Skwierawski

Radosław Daniels

Mateusz Sikorski

Jakub Meger

Mateusz Porożyński

III C

III C

III C

III C

III C
III C

III C

III B

P. Skiba
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców II miejsce Oskar Brozenbach

Szymon Galikowski

Kamil Kociuba

Mateusz Sikorski

Adrian Smentek

III C

III C

III C

III C

III C

E. Mindykowska
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe IV miejsce Denisa Depka-Prondzyńska

Paulina Lemańczyk

Agnieszka Paczkowska

Kamila Pawełek

Oliwia Ruziewicz

III C

III C

III C

III D

III D

E. Mindykowska
Miejskie Zawody Sportowe Piłki Ręcznej Chłopców

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

I miejsce

 

 

III miejsce

Adrian Smentek

Kamil Kociuba

Szymon Galikowski

Tomasz Matusiak

Oskar Broznebach

III C

III C

III C

III C

III C

P. Skiba
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt

I miejsce

 

 

 

III miejsce

Monika Wirkus

Amelia Stolp

Agnieszka Paczkowska

Martyna Łysikowska

Weronika Labun

Karolina Karapetyan

Nikola Rolbiecka

Denisa Depka-Prondzyńska

Marika Briegmann

III B

III C

III C

III C

III C

III C

III C

III C

III D

E. Mindykowska
Przedostatnia Miejska Gimnazjada Piłki Siatkowej Dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłki siatkowej dziewcząt

I miejsce

 

 

II miejsce

Martyna Bruska

Weronika Labun

Agnieszka Paczkowska

Nikola Rolbiecka

Amelia Stolp

Julia Urban

III C

III C

III C

III C

III C

III C

Ł. Łysak

 

Średnie klas III gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018

3 A – 3.91

3 B – 4.03

3 C –

3 D – 4.28

 

Uczniowie wyróżnieni z klasy 3 A

Piesik Julia – 5.94

Dahlke Katarzyna – 5.72

Sikorska Amelia – 5.39

Paszke Jakub – 5.06

Cysewska Eliza – 5.06

Synak Małgorzata – 4.83

Uczniowie wyróżnieni z klasy 3 B

Zofia Malinowska – 5.67

Windorpska Julia – 5.61

Krause Małgorzata – 5.61

Kropidłowska Alicja – 5.39

Porożyński Mateusz – 5.0

Tarasewicz Szymon – 4.94

Wirkus Monika – 4.83

Mayer Paulina – 4.78

Uczniowie wyróżnieni z klasy 3 C

Stolp Amelia – 5.94

Araszewski Bartłomiej – 5.28

Jażdżewski Filip 5.17

Fortuński Filip – 5.11

Schopinski Tim – 5.11

Łysikowska Martyna – 5.06

Sikorski Mateusz – 5.06

Lemańczyk Paulina – 4.78

 

 

Uczniowie wyróżnieni z klasy 3 D

Patela Alicja – 5.56

Swakowska Weronika – 5.44

Januszewski Hubert – 5.28

Briegmann Marika – 5.17

Wójcik Nikodem – 5.11

Żywicki Jakub – 5.11

Ruziewicz Oliwia – 4.78

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów gimnazjum w konkursach i olimpiadach

 

Imię i nazwisko ucznia klasa Nazwa konkursu Nauczyciel odpowiedzialny
 Zofia Malinowska III b Wojewódzki Konkurs Biologiczny – awans do etapu wojewódzkiego  

Ewa Raith

Schopiński  Tim

Lubińska Maxima

III c

II c

Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego-awans do etapu wojewódzkiego Ewa Zaworska
Schopiński Tim III c Konkurs Fizyczny-awans do etapu wojewódzkiego Ewa Dawid
Stolp Amelia

Zofia Malinowska

IIIc

III a

Konkurs Historyczny-awans do etapu rejonowego. Michała Dalke

Marzena Stolp

Eliza Cysewska

I miejsce

III a Konkurs plastyczny „ Europa w której żyjemy”
Zofia Malinowska

Weronika Swakowska

III b

III d

Wojewódzki Konkurs Chemiczny-awans do etapu rejonowego Daria Jażdżewska
Zofia Malinowska III b Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego-awans do etapu wojewódzkiego Alina Jaruszewska
Katarzyna Dahlke III a  „Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu życia” – awans do eliminacji powiatowych. Ewa Raith
Zofia Malinowska

Julia Piesik

Maja Hejnicka

Amelia Stolp

I miejsce w mieście

III b

III a

IIa

IIIc

Poznajemy parki  krajobrazowe Polski Ewa Raith
Zofia Malinowska

III miejsce

III b Konkurs Ornitologiczny „Okulika Wielkiego” Ewa Raith
Amelia Stolp

III miejsce

III c Powiatowy Konkurs recytatorski „EKO-ART” Krzysztof Kraszewski
Zofia Malinowska

I miejsce

Szymon Wirkus

III miejsce

III b

 

III b

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mów mi nietoperz, przyjacielu”. Ewa Raith
III miejsce:

Agata Kłos

Anna Chabowska

Fabian Brzeziński

Radosław Zagórski

Filip Pankowski

Gracjan Ramlow

 

Konarzyński Festiwal Otwarty Kabaretów Amatorskich Krzysztof Kraszewski
Małgorzata Krause

Zofia Malinowska

Julia Windorpska

Jakub Paszke

Kwalifikacje do rejonu

IIIb

IIIb

IIIb

IIIa

Wojewódzki Konkurs Biologiczny – zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Ewa Raith
 

Zofia Malinowska

Julia Windorpska

Małgorzta Krause

Weronika Swakowska

Jakub Paszke

Julia Piesik

Amelia Stolp

Agnieszka Paczkowska

 

III b

III b

IIIb

IIId

 

IIIa

IIIa

IIIc

IIIc

 

 

Kwalifikacje do etapu II w Pomorskiej Lidze Zadaniowej z Chemii.

 

Daria Jażdżewska

Schopiński Tim

I miejsce

Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego.

IIIc Rejonowy Konkurs Fizyczny Ewa Dawid
Jakub Paszke

Jakub Żywicki

Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego

 

IIIa

IIId

Konkurs  Geograficzny Jacek Mroczkowski
Malinowska Zofia

Małgorzata Krause

Amelia Stolp

Zakwalifikowanie do rejonu.

III b

III b

III c

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny.

 

Ewa Raith
I miejsce:

Schopiński Tim

Bartłomiej Araszewski

Filip Fortuński

Szymon Galikowski

Mateusz Sikorski

Gracjan Ramlow

Maksymilian Briegmann

Hubert Duch

Kacper Gwizdała

Oskar Wirkus

 

IIIc

IIIc

 

IIIc

IIIc

 

IIIc

IIc

IIc

 

IIc

IIc

IIc

 

Finał Wojewódzki  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej.

 

Paweł Skiba

 

III miejsce:

Tim Schopiński

Bartłomiej Araszewski

Szymon Galikowski

Hubert Skwierawski

Radosław Daniels

Mateusz Sikorski

Jakub Meger

Filip Wróbel

Hubert Duch

Filip Pankowski

Oskar Wirkus

Piotr Mrugalski

Mateusz Porożyński

Kacper Gwizdała

 

 

IIIc

IIIc

 

IIIc

 

IIIc

 

IIIc

IIIc

IIIc

IIc

IIc

IIc

IIc

IIc

IIIb

 

IIc

 

Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych.

 

Paweł Skiba

 

Oskar Wirkus

Piotr Mrugalski

Radosław Zagórski

Oskar Brozenbach

Szymon Galikowski

Kamil Kociuba

Mateusz Sikorski

Adrian Smentek

II miejsce

 

IIc

II c

II c

III c

III c

 

III c

III c

III c

 

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców.

 

Ewa Mindykowska

Denisa Depka-Prondzyńska

Paulina Lemańczyk

Agnieszka Paczkowska

Kamila Pawełek

Oliwia Ruziewicz

Wiktoria Lipińska

Maxima Lubińska

Paulina Lunitz

Zuzanna Nowak

Julia Śliwińska

Nikola Zaremba

 

IV miejsce

III c

 

III c

 

IIIc

III d

III d

II c

II c

IIc

II c

II c

II c

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Ewa Mindykowska