Osiągnięcia klasy I-III SP

Osiągnięcia uczniów klas I – III w konkursach za

II półrocze roku szkolnego 2018/19

LP Nazwa

konkursu

Imię i nazwisko

klasa

Zdobyte miejsce Nauczyciel odpowiedzialny
1.       Miejski Konkurs Recytatorski „Dzieciństwo wierszem malowane” Zuzanna Reszka  – II B wyróżnienie specjalne Monika Rudzińska
Alicja Sawicka – I B wyróżnienie Barbara Kin
2.       Konkurs plastyczny „Aktywne Kaszuby” Klasa I B wyróżnienie Barbara Kin
3.       Konkurs plastyczny „Moja miejscowość jest piękna” Liwia Kolińska – I B wyróżnienie Barbara Kin
4.       Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej Alicja Sawicka – I B wyróżnienie Barbara Kin
5.       48 Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej  „Rodnô Mòwa”  Alicja Sawicka – I B I miejsce Barbara Kin
6.       Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie zimowe 2019” Emilia Śledź – I A III miejsce Małgorzata Drążkowska
Julia Miszewska – I D wyróżnienie Małgorzata Drążkowska
7.       Miejski konkurs plastyczny „Mój ulubiony obraz” Julia Miszewska – I D II miejsce Magdalena Ubowska
8.       Konkurs wiedzy o patronie Janie Karnowskim Klasa II C I miejsce Agnieszka Matysiak

Karolina Dymerska

Monika Rudzińska

Klasa II A II miejsce
Klasa II B III miejsce
Klasa II D IV miejsce
9.       Konkurs plastyczny „Piękno Ziemi Kaszubskiej” w kategorii klas 0 – 1  Emilia Śledź – I A I miejsce Bożena Szmaglińska
Magdalena Jakubowska – I D II miejsce Magdalena Ubowska
Liwia Kolińska – I B III miejsce Barbara Kin
Pola Jankowska – „Na łące” wyróżnienie Natalia Lubińska
10.         Konkurs plastyczny „Piękno Ziemi Kaszubskiej” w kategorii klas 2 – 3   Wiktoria Busa – III B I miejsce Maria Każmierczak
Adam Rudnik Dras – II C II miejsce Agnieszka Matysiak
Filip Kosikowski– II D III miejsce Kinga Dahlke
11.         Szkolny konkurs plastyczny „Anioły w twórczości księdza Jana Twardowskiego” Dagmara Merchel – I C I miejsce Justyna Pitroch
Wiktoria Ginter – II B II miejsce Monika Rudzińska
Liwia Kolińska – I B III miejsce Barbara Kin
Laura Szulc – I C wyróżnienie Justyna Pitroch
12.         Konkurs plastyczny „Okno ks. Jana Twardowskiego” w kategorii 1 – 3 Klasa I D zwycięzca Magdalena Ubowska
13.         Szkolny konkurs czytelniczy „W świecie baśni Andersena” Olaf Hamerski – III A I miejsce Ewelina Niechwiadowicz

Violetta Kowalska

Weronika Mądrzejewska – III A wyróżnienie
Agata Warszewska – III A wyróżnienie
Nadia Szark – III A wyróżnienie
14.         Ogólnopolska olimpiada „Olimpusek” – sesja wiosenna

(język polski + matematyka)

Weronika Mądrzejewska – III A Dyplom uznania Teresa Łabuda
Olaf Hamerski – III A Dyplom uznania Teresa Łabuda
Marta Kitowska – III A Dyplom

uznania

Teresa Łabuda
Agata Warszewska – III A Dyplom

uznania

Teresa Łabuda
Bartosz Miłkowski – III A Dyplom

uznania

Teresa Łabuda
Kacper Grzelak – III A Dyplom uznania Teresa Łabuda
Oliver Deja – II A Dyplom

uznania

Sylwia Babińska
Ksawery Janta Lipiński – II A Dyplom

uznania

Sylwia Babińska
Vanessa Kawecka – II A Dyplom uznania Sylwia Babińska
Aleks Kiedrowski – II A Dyplom

uznania

Sylwia Babińska
Szymon Racławski – II A Dyplom

uznania

Sylwia Babińska
Filip Ropela – II A Dyplom uznania Sylwia Babińska
Wiktor Trojanowicz – II A Dyplom

uznania

Sylwia Babińska
Joanna Niciejewska – II B Dyplom uznania Monika Rudzińska
Klaudia Kuklińska II B Dyplom uznania Monika Rudzińska
Franciszek Briegmann – II B Dyplom

uznania

Monika Rudzińska
Wiktoria Ginter – II B Dyplom uznania Monika Rudzińska
Letycja Kropidłowska – II B Dyplom

uznania

Monika Rudzińska
Błażej Januszewski – II B Dyplom

uznania

Monika Rudzińska
Hanna Pietrzykowska – II B Dyplom

uznania

Monika Rudzińska
Liwia Szopińska – II B Dyplom uznania Monika Rudzińska
Magdalena Szmaglińska – II B Dyplom

uznania

Monika Rudzińska
Julia Błocińska – II B Dyplom

uznania

Monika Rudzińska
15.         Ogólnopolska olimpiada wiedzy z języka polskiego „Olimpusek” – sesja wiosenna Igor Korzeniewski – I B Laureat Barbara Kin
16.         Ogólnopolska olimpiada wiedzy z matematyki „Olimpusek” – sesja wiosenna Olaf Hamerski – III A Laureat Teresa Łabuda
17.         Ogólnopolska olimpiada wiedzy z języka angielskiego „Olimpusek” – sesja wiosenna Marcelina Panek – II A Laureat Sylwia Babińska
18.         Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” Marta Kitowska – III A wyróżnienie Teresa Łabuda
Olaf Hamerski – III A wyróżnienie Teresa Łabuda
Weronika Mądrzejewska – III A wyróżnienie Teresa Łabuda
Tymoteusz Gierszewski – II C wyróżnienie Agnieszka Matysiak
19.         Szkolny Konkurs Ortograficzny klas 3 Bartosz Miłkowski – III A I miejsce Teresa Łabuda
Agata Warszewska – III A II miejsce Teresa Łabuda
Olaf Hamerski – III A III miejsce Teresa Łabuda
20.         Miejski Konkurs Ortograficzny  klas 3 Olaf Hamerski – III A I miejsce Teresa Łabuda
Bartosz Miłkowski – III A II miejsce Teresa Łabuda
21.         Miejski Konkurs Matematyczny klas 3 Olaf Hamerski – III A I miejsce Teresa Łabuda
Marta Kitowska – III A II miejsce Teresa Łabuda
Weronika Mądrzejewska – III A III miejsce Teresa Łabuda
22.         Szkolny konkurs czytelniczy „Potrafię pięknie czytać” Mikołaj Lorek – I D I miejsce Ewelina Niechwiadowicz

Violetta Kowalska

Małgorzata Jakubowska – I A II miejsce
Julia Blukis – I A III miejsce
23.         Konkurs „Zbierając makulaturę – dbam o swoje środowisko” Alicja Sawicka – I B II miejsce (530 kg makulatury) Patrycja Zmuda – Trzebiatowska
24.         Konkurs „Wzorowy świetlik” Maja Żółtkowska – I C wyróżnienie Małgorzata Drążkowska

Sylwia Studzińska

Ewa Brzezińska Cielepa

 

Maksymilian Piesik – I C wyróżnienie
Julia Homa – I E wyróżnienie
Pola Chamier – Cieminska – I E wyróżnienie
Aleksander Nartowski – I E wyróżnienie
Julia Miszewska – I D wyróżnienie
Alicja Radomska – I D wyróżnienie
Jakub Drewek – II C wyróżnienie
Mateusz Kop – Ostrowski – II C wyróżnienie
Mateusz Zakryś – II C wyróżnienie
Oskar Stańczyk – II C wyróżnienie
Laura Balda – II C wyróżnienie
Paweł Cieplicki – II C wyróżnienie

 

Opracowała: Małgorzata Drążkowska

 

 

Osiągnięcia uczniów klas I – III w konkursach za

I półrocze roku szkolnego 2018/19

LP Nazwa

konkursu

Imię i nazwisko

klasa

Zdobyte miejsce Nauczyciel odpowiedzialny
1.       Szkolny Konkurs Recytatorski Eko – Art Tymon Rogala I B I miejsce Barbara Kin
Lena Kierszk  I C II miejsce Justyna Pitroch
Julia Miszewska I D III miejsce Magdalena Ubowska
2.       Powiatowy Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni” Emilia Śledź I A I miejsce Bożena Szmaglińska
Liwia Kolińska I B II miejsce Barbara Kin
Vanessa Theus I B wyróżnienie Barbara Kin
3.       Powiatowy Konkurs Recytatorski Kaszëbsczi Eko – Art 2018 Vanessa Theus I B I miejsce Barbara Kin
Liwia Kolińska I B wyróżnienie Barbara Kin
Julia Granowska II D II miejsce Patrycja Rudnik
4.       Powiatowy Konkurs Recytatorski Eko – Art 2018 Alicja Sawicka I B II miejsce Barbara Kin
Tymon Rogala I B Wyróżnienie I stopnia Barbara Kin
Julia Miszewska I D wyróżnienie Magdalena Ubowska
Lena Kierszk I C Wyróżnienie I stopnia Justyna Pitroch
5.       XVII Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej, I etap plastyczny pod hasłem „Jestem drapieżnikiem” Błażej Januszewski II B wyróżnienie Monika Rudzińska
Mateusz Zakryś II C wyróżnienie Agnieszka Matysiak
Tymoteusz Gierszewski II C Kwalifikacja do II etapu konkursu Agnieszka Matysiak
6.       XVII Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej, II etap wiedzy przyrodniczej pod hasłem „Jestem drapieżnikiem” Paweł Cieplicki II C

Tymoteusz Gierszewski II C

I miejsce Agnieszka Matysiak
7.       Konkurs plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa na kartce świątecznej” Michał Siudziński II C II miejsce Agnieszka Matysiak
8.       Konkurs plastyczny „Poznajemy sowy” Laura Imianowska II C III miejsce Agnieszka Matysiak
Emilia Jasik II C

Aleksander Knitter II C

FranciszekPiperek

II C

wyróżnienie Agnieszka Matysiak
9.       Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja mała i duża Ojczyzna” Emilia Śledź I A I miejsce Bożena Szmaglińska
Alicja Sawicka I B wyróżnienie Barbara Kin
10.         Potyczki sportowe klas I I E I miejsce Karolina Dymerska
I B II miejsce Barbara Kin
I A III miejsce Bożena Szmaglińska
„TYDZIEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ”
11.         Szkolny turniej wiedzy patriotycznej  „Kocham Cię Polsko” dla las II i III II C I miejsce Agnieszka Matysiak
II D II miejsce Kinga Dahlke
II B

 

III miejsce Monika Rudzińska
III B III miejsce Maria Kaźmierczak
12.         Szkolny konkurs na gazetkę niepodległościową

 

II A

 

I miejsce Sylwia Babińska
I C I miejsce Justyna Pitroch
I A II miejsce Bożena Szmaglińska
II C

 

III miejsce Agnieszka Matysiak
I D III miejsce Magdalena Ubowska

 

13.         Szkolny konkurs na plakat „Polskie Symbole Narodowe” I D I miejsce Magdalena Ubowska

 

III B II miejsce Maria Kaźmierczak
I E III miejsce Karolina Dymerska
I B wyróżnienie Barbara Kin
I C

 

wyróżnienie Justyna Pitroch
II D wyróżnienie Kinga Dahlke
14.         Szkolny konkurs plastyczny „Moja mała Ojczyzna”

 

 

 

Alicja Sawicka I B I miejsce Barbara Kin
Jeremi Jerzyk I C II miejsce Justyna Pitroch
Wiktoria Busa III B III miejsce Maria Kaźmierczak
Aleksandra Tarlach I D

Julia Miszewska I D

Alicja Radomska I D

Bartek Jankowski   I D

wyróżnienie Magdalena Ubowska
Lena Kierszk I C wyróżnienie Justyna Pitroch
Agata Warszawska III A

Bartosz Miłkowski III A

wyróżnienie Teresa Łabuda
Natasza Chlasta I E wyróżnienie Karolina Dymerska
1.       Szkolny konkurs na „Artystyczne Życzenia Noworoczne”

 

 

Dagmara Merchel I C I miejsce Joanna Miłkowska
Jakub Drewek II C

Mateusz Kop – Ostrowski II C

Tymoteusz Gierszewski II C

Adam Rudnik – Dras II C

Franciszek PiperekII C

wyróżnienie Joanna Miłkowska
2. Szkolny konkurs komputerowy „Płatki śniegu” Wiktoria Busa III B III miejsce Piotr Grunau

Grażyna Jagoda

Bożena Szmaglińska

Dominik Karpiński III B II miejsce
Roksana Jaszewska III A I miejsce
Liwia Szopińska IIB III miejsce
Iga Stefankiewicz II C II miejsce
Oliver Deya II A I miejsce
Anna Beschtanko  I C III miejsce
Pola Chamier – Cieminska I E III miejsce
Maria Spica I D II miejsce
Julian Janik I B I miejsce
Amelia Alf I A I miejsce