Osiągnięcia klasy IV-VIII

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS IV – VI

W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

(UCZENNICY)

Klasa NAZWA KONKURSU ZDOBYTE MIEJSCE W KONKURSIE NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY
Wojewoda Wiktor
Wojewoda Wojciech Jakub Radomski
Jan Klauzo
Jan Maślanka
Mikołaj Muzioł
Piotr Matusiak
Filip Mosek
6e

6e

5f

5f

6e

6e

6e

6e

Powiatowy Turniej Tymbark „ Z podwórka na stadion” I miejsce Tomasz Briegmann
Maksymilian Sznajder

Nikodem Brewka

Wojciech Szmagliński

5e

5d

5e

Półfinał wojewódzki w koszykówce 3×3 chłopców
w kategorii dzieci szkolnych.
III miejsce Tomasz Briegmann
Marta Andrejczuk 6c Szkolne eliminacje konkursu „ Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Etap regionalny Ewa Raith
Maja Szyszke 5a Opowieść o drzewie, które zamiast gałęzi miało ręce. Konkurs miejski wyróżnienie Klugowska Violetta
Bartek Śledź 5e Konkurs plastyczny „ Filmowa bombka” nagroda Klugowska Violetta
Bartek Śledź 5e Ozdoba Bożonarodzeniowa wyróżnienie Klugowska Violetta
Noemi Baron 6c XIX Powiatowa Olimpiada J. Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. I miejsce Anna Zotów
Agata Warszewska

Estera Wiczkowska

Paweł Orlikowski

Dawid Reca

Nadia Piszczek

Ksawery Leszczyński

Katarzyna Lepak

Krzysztof Plata

Dariusz Wodowski

Paweł Grzyński

Maksymilian Karpiński

Weronika Kozłowska

Anna Zbielska

Monika Adamczyk

Samuel Dalke

Jakub Frąszczak

Cezary Kimel

Zuzanna Podgórska

Weronika Kulesza

Jakub Radomski

Laura Windorpska

Roman Chudnivets

Dominika Langowska

Natalia Miszewska

Martyna Żakowska

Tymoteusz Sochan

Klaudia Pokrzywinska

4a

4a

4b

4b

4b

5a

5b

5b

5b

5c

5c

5c

5d

5e

5e

5e

5e

5e

5f

5f

5f

6b

6b

6b

6b

6c

6d

100 % frekwencji na zajęciach w I semestrze roku szkolnego 2019/2020 Patrycja Zmuda-Trzebiatowska

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS IV – VIII

W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

(UCZENNICY)

Klasa NAZWA KONKURSU ZDOBYTE MIEJSCE W KONKURSIE NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY
1 Eko-Art- etap powiatowy
Antoni Galikowski 4C III W.Tyborska
Oliwia Krukowska 5C wyróżnienie W. Tyborska
Róża Stolp 6B wyróżnienie K. Szulc
Aleksandra Cieplińska 4A II miejsce P. Rudnik
2 Powiatowy konkurs pt. „ Gotyk w Chojnicach” V. Klugowska
Bartosz Śledź 4A wyróżnienie
Inga Mischka 5 b III miejsce
3 Jessica Stargecka 6B Wojewódzki konkurs języka angielskiego Przejście do etapu rejonowego E.Czaja- Urowska
4 Przejście do etapu rejonowego X konkurs biblijny
Julian Belzerowski 5B E. Tyborska
Piotr Miłkowski 5B E. Tyborska
Daniel Wenderski 5B E. Tyborska
Natalia Gapa 6A J.Buse
Zuzanna Delekta 6A J. Buse
5 Marta Andrejczuk 5C Szopka bożonarodzeniowa na kartce świątecznej II miejsce E. Niechwiadowicz
6 Mini Volley Cup 2019 Człuchów

II miejsce

K. Patyna
Pola Wierzbowska 6A
Zofia Żuchowska 6A
Justyna Adamczyk 6B
7 Igrzyska dzieci w mini piłce siatkowej- poziom miejski I miejsce K. Patyna
Nina Hope 6B
Justyna Adamczyk 6B
Wiktoria Hamerlik 6B
Pola Wierzbowska 6A
Zofia Żuchowska 6A
Zuzia Delekta 6A
Zuzia Sikorska 7A
Patrycja Kiedrowska 7A
Natalia Kiedrowska 7A
8 Ola Cieplińska 4A Konkurs szkolny pt. „ Niepodległa wierszem malowana” II miejsce I. Ossowska
9 Konkurs na najlepszą gazetkę niepodległościową Wychowawcy i opiekunowie sali

Marzena Stolp

Michał Dalke

SALA 206 4e III miejsce
SALA 304 4c II miejsce
SALA 302 5a I miejsce
10 Daniel Wenderski 6a Konkurs na najładniejszy plakat niepodległościowy Wyróżnienie Marzena Stolp

Michał Dalke

Marcel Malinowski 4e III miejsce Marzena Stolp

Michał Dalke

Agata Kruchowska

Jessica Storgecka

5b

6b

II miejsce Marzena Stolp

Michał Dalke

Jakub Reszka 4a I miejsce Marzena Stolp

Michał Dalke

11 Konkurs piosenki legionowej
Aleksandra Hinc 5b III miejsce Rafał Lew Kiedrowski
Nadia Szefler 5d II miejsce Rafał Lew Kiedrowski
12 Wiktor Ryng

Maciej Wałdoch

Filip Lemańczyk

6a

6b

6b

Konkurs matematyczno- plastyczny pt. „ Element świąteczny w symetrii osiowej” III miejsce

H. Wyrowińska

Pastwa

E. Uske

13 Dyplom wręczany na apelu 100 % frekwencji na zajęciach w

I semestrze roku szkolnego 2018/2019

P. Zmuda Trzebiatowska
Milena Hope 4B
Paweł Giziński 4c
Agata Wiśniewska 4d
Monika Adamczyk 4e
Samuel Dalke 4e
Kryspin Kobus 4f
Jan Kubiak 4f
Weronika Kulesza 4f
Amelia Wiśniewska 4f
Zuzanna Nalewaj 4f
Dominika Langowska 5b
Martyna Żakowska 5b
Tymoteusz Sochan 5c
Wiktoria Hamerlik 6b
Anna Zbielska 4d
Wojciech Zmuda Trzebiatowski 6b
Jakub Radomski 4f
Nikodem Brewka 4d
Karol Wardyn 6c
14 Dyplom i nagroda wręczane na apelu Przyłapani na czytaniu E. Niechwiadowicz
Marta Andrejczuk 5C I miejsce
Iga Kiedrowicz 5C I miejsce
Oliwia Krukowska 5C I miejsce
15 Dyplom i nagroda wręczane na apelu Artystyczne życzenia noworoczne
Zuzanna Nalewaj 4f I miejsce J. Miłkowska
16 Dyplom i nagroda wręczane na apelu Konkurs matematyczno-plastyczny pt.” Element świąteczny w symetrii osiowej” – etap szkolny
Dominika Langowska

Maciej Wałdoch

5b I miejsce

H.Wyrowińska

  1. Pastwa

    E. Uske

17 Dyplom i nagroda wręczane na apelu Aktywne włączenie się w realizację projektu TERMINAL LNG im. Prezydenta Kaczyńskiego w Świnoujściu

G. Jagoda

Dominik Jażdżewski

Anna Kiżewska

Oliwia Krukowska

5c