Osiągnięcia klasy IV-VII

Osiągnięcia uczniów z klas IV- VII Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach w II semestrze

roku szkolnego 2017/2018

Nazwa konkursu Miejsce Nazwisko Ucznia Klasa Opiekun
Powiatowy Konkurs Humanistyczno- Przyrodniczy „ ortografia w przyrodzie” wyróżnienie M.Leszczyński VI a M. Synak

D. Połom

Wojewódzki Konkurs J. Polskiego Laureatka A.Wodowska VII c W. Tyborska
Wojewódzki Konkurs J. Angielskiego Dys Magic III miejsce ( etap wojewódzki) M. Stoltman VII a E. Czaja – Urowska
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny II miejsce A.Wodowska VII c W. Tyborska
IX Konkurs Biblijny – finał Zakwalifikowanie się do etapu diecezjalnego N. Gappa V a J. Buse
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny kl. IV II miejsce

III miejsce

III miejsce

P. Miłkowski

I. Kiedrowicz

A.Kitowska

IV b

IV c

IV b

M. Pastwa

G. Jagoda

Kangur Matematyczny wyróznienia M. Lenz

P. Sułkowski

A. Borzyszkowska

K. Żychski

M. Chełmowski

V b

V a

V b

VII c

VII c

H. Wyrowińska

 

E. Uske

G. Kiedrowicz

Wojewódzki Konkurs Matematyczny Finaliści I. Kiedrowicz

D. Łangowska

P. Miłkowski

 

IV b

IV b

IV b

G. Jagoda

M. Pastwa

 Konkurs „100 lat niepodległej”

 

 

II miejsce

 

III miejsce

 

E. Chamier – Ciemińska

A. Masłowska – Dorawa

IV

 

VII b

 

D. Połom

 

M. Klinger

 

 

Konkurs „ Czego boją się chojnickie dzieci”

 

 

wyróżnienie

II miejsce

 

 

 

 

M. Leszczyński

A. Wodowska

 

 

 

VI a

VII c

 

 

 

D. Połom

W. Tyborska

 

 

 

Miejsko – gminny konkurs czytelniczy

 

 

III miejsce

 

 

 

 

K. Krause

M. Weyna

 

 

VII b

IV d

 

 

D. Połom

M. Klinger

 

Miejsko- gminny konkurs ortograficzny I miejsce K. Kitowska VI b D. Połom
Miejski Konkurs

„ Czy znasz swoje miasto”

II miejsce A.Wodowska

M.Hope

VII c M Dalke
Miejski Konkurs

Z wiedzy o Piastach i Jagiellonach

I miejsce M. Hope

M. Chełmowski

K.Lemańczyk

VII c

VII c

VI a

M. Dalke

 

M. Stolp

Szkolny konkurs wiedzy o Chojnicach

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

A.Wodowska

M. Hope

M. Chełmowski

 

VII c M. Dalke

 

M. Stolp

Powiatowy Konkurs Matematyczny „ Z ekologią za pan

brat”

I miejsce M. Lenz

A. Borzyszkowska

P. Sułkowski

V b

V b

V a

H. Wyrowińska

E. Uske

Powiatowy Konkurs Matematyczny  „Z ekonomią za pan brat”

 

II miejsce K. Cieplińska

K. Żychski

K. Krause

VII a

 

VII c

M. Pastwa

 

G. Jagoda

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Polskiej

 

II miejsce W. Lubińska

 

V b K. Szulc
Powiatowy Konkurs Humanistyczno- Przyrodniczy

„ Ortografia w przyrodzie

wyróżnienie M. Leszczyński VI a M. Synak
Miejsko – Gminny Konkurs ortograficzny dla klas IV – VII

 

zakwalifikowała się do etapu gminnego

 

R. Stolp V b K. Szulc
Konkurs Recytatorski

„ 100 lat Polski niepodległej”

 

 

III miejsce D. Kłodzińska

 

A. Masłowska- Dorawa

 

 

VI a

 

VII b

D. Połom
Konkurs biologiczny „ Czy wiesz jak funkcjonuje twoje ciało?”

 

I miejsce

 

 

II miejsce

 

III  miejsce

 

A.    Wodowska

 

N. Gorzynska

 

E. Mądrzejewska

 

 

 

VII c

 

 

VII a

 

VII a

E. Raith
Konkurs ornitologiczny

„ Ptaki drapieżne- nasi sprzymierzeńcy

IV miejsce A. Wodowska VII c E. Raith
Konkurs matematyczny „Kangur”

 

 

wyróżnienia P. Sułkowski

K. Żychski

M. Chełmowski

I. Kiedrowicz

A. Borzyszkowska

 

Va

VII c

VII c

IV c

V a

M. Pastwa
Konkurs matematyczny „Feymanki laureaci

 

finalistka

I. Kiedrowicz

P. Miłkowski

D. Łangowska

IV c

IV b

IV b

M. Pastwa

 

 

 

Ewaluacja działań podejmowanych w I semestrze roku szkolnego 2017/ 2018

 

Grupa wiekowa IV – VII  szkoły podstawowej uczestniczyła w akademiach, apelach, konkursach przedmiotowych oraz innych działaniach podejmowanych zgodnie z programem wychowawczym i profilaktyki szkoły. Uczniowie w I semestrze brali udział w następujących konkursach:

 

 

NAZWA KONKURSU IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA MIEJSCE
 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Karolina Cieplińska kl. VII a

Anna Pukrop kl. VII a

 

Marcelina Stoltman kl.VII a

 

wzięły udział w rejonowym etapie konkursu

 

zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

 Anna Pukrop k. VII a

Agata Wodowska kl. VII c

 zakwalifikowały się do etapu wojewódzkego

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY – etap rejonowy Karolina Cieplińska kl. VII a  udział w etapie rejonowym

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNO-PLASTYCZNY:

„Element świąteczny w symetrii osiowej”

 

 

Wiktoria Richert kl.V b

Klaudia Lemańczyk kl. VI a

Mikołaj Leszczyński kl. VI a

wszystkie dziewczynki zajęły III miejsce

 

 IX KONKURS BIBLIJNY  Natalia Gappa kl. Va

Aleksandra Schramka kl. Va

Maja Pacura kl. V b

Nina Hope kl. V b

 zakwalifikowały się do etapu rejonowego
Julia Orlikowska IVa  III miejsce – etap miejski

 

Konkurs  „ Kartka i ozdoba bożonarodzeniowa” Kaja Krawczyk kl. IV d

Magda Kłos kl. IV d

Marta Andrejczuk kl. IV c

wszystkie dziewczynki zajęły II miejsce
Konkurs plastyczny „ Europa w której żyjemy”  Matylda Hamerska kl. IV c

Marta Andrejczuk kl. IV c

I miejsce

 

wyróżnienie

 

 Powiatowy Konkurs Recytatorski „Eko – Art”  Róża Stolp kl. V b

 

Wiktoria Lubińska kl. Vb

 

Marta Andrejczuk kl. IV c

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie