Pierwszy semestr za nami !

 

W piątek, 25 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyły się apele podsumowujące I semestr.

Pani dyrektor podziękowała uczniom, ich rodzicom i nauczycielom za wkład włożony w proces uczenia się i nauczania. Szkoła to miejsce, w którym zdobywa się wiedzę, rozwija zainteresowania, uczy pokonywania trudności.

Uczniowie chętnie angażują się w różne działania. Próbują swoich sił w przeróżnych konkursach i zawodach sportowych. Odnoszą sukcesy, dlatego też dzisiejsze apele były okazją, by w szczególny sposób im pogratulować.

„ Siódemka” to placówka, która tworzy jedność, a priorytetami są: docenianie, wsparcie, wdzięczność. W podziękowaniu za trud Julia zaśpiewała piosenkę Marka Grechuty, a Emilia zagrała na flecie przepiękny utwór, dedykując go nauczycielom.

Na zakończenie uczennice klas czwartych pokazały swoje umiejętności taneczne, zachęcając wszystkich do wspólnego tańca. I tak w rytm muzyki wszyscy powrócili do klas na zajęcia, bo na zimowy wypoczynek trzeba jeszcze poczekać.

 

Uczniów z kl. VII-VIII oraz III gimnazjum  serdecznie powitała pani dyrektor Aleksandra Mroczkowska, a dzieci z kl. I-III pani wicedyrektor Kamila Szulc, natomiast uczniów  z klas IV-VI pani wicedyrektor Alina Jaruszewska.

 Na apelach mogliśmy poznać średnią ocen klas oraz  wyróżniających się uczniów w nauce , poznaliśmy też laureatów   wielu konkursów. Również przypomniano o bezpiecznym  spędzaniu ferii zimowych, które  będą za dwa tygodnie.

W części artystycznej mogliśmy podziwiać utalentowaną muzycznie Julię Orlikowską, która zaśpiewała słynny utwór Marka Grechuty pt. Dni, których nie znamy  oraz gimnazjalistów  kabaretu  Niewiadomoco, w zabawnym, ale dającym do myślenia skeczu pt. Wizja przyszłości.

 

apel klas 1-3

 

apel klas 4-6

 

apel klas 7-8 i 3 gim

 

Komentarze