Podsumowanie z programu Narodowego Rozwoju Czytelnictwa.

Zakończyły się już zakupy książkowe. Nasza szkoła w ramach projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa otrzymała 15.000 zł na zakup nowości wydawniczych. Na bieżąco uczniowie mogli śledzić postęp nowych książek w elektronicznym systemie E-biblio, bo tak nazywa się program do obsługi czytelników, który daje uczniom wiele możliwości. Wszystkie zmiany można śledzić z każdego miejsca, gdzie tylko jest dostęp do internetu. W ramach projektu zakupiono książki dokładnie 814 woluminów o łącznej wartości 15.000 zł. Zakup książek odbywał się na podstawie propozycji Rady Rodziców, rodziców uczniów, samorządu uczniowskiego i uczniów – miłośników książek,  Biblioteki Miejskiej i księgarni, które przysyłały oferty z nowościami wydawniczymi. Dziękuję za współpracę wszystkim osobom, które miały swój udział w wyborze literatury, która gości na półkach naszej biblioteki. Zachęcam wszystkich do korzystania z nowych propozycji i elektronicznej biblioteki Ewelina Niechwiadowicz.

PIC_0215

PIC_0214