Potyczki sportowe klas trzecich

11 kwietnia br. na Nowej Sali gimnastycznej odbyły się „Potyczki sportowe klas trzecich”. Głównym przesłaniem organizatorów tego konkursu była przede wszystkim dobra zabawa w myśl zasady „fair play”.
Swoją obecnością zaszczycił nas zaproszony gość z chojnickiego klubu „Red Devils”, który zorganizował konkurs specjalny dla zawodników. Podczas tego konkursu nagrodził trzecioklasistów gadżetami klubu i biletami wstępu na mecz piłkarski. Reprezentanci klas zmagali się z wieloma konkurencjami zarówno indywidualnymi, w parach jak i zespołowymi. Na brak ruchu nikt nie mógł narzekać. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn z klas trzecich. Wszystkie reprezentacje klas dzielnie walczyły o zwycięstwo.
Pierwsze miejsce zajęła klasa  III f, drugie klasa III e , trzecie klasa III d . Każdy zawodnik otrzymał skromny upominek oraz dyplom. Drużyna wywalczyła również słodką nagrodę dla klasy. Drużyny zdobyły nagrody dzięki Radzie Rodziców naszej szkoły oraz niniejszym sponsorom: Hurtowni Paliw i Olejów „Korim” oraz  Centrum Handlowemu „Resler”. Składamy serdeczne podziękowania w.w. firmom za okazaną pomoc i wsparcie.

Komentarze