Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt

 

W dniu 26.3.19r. w Lasku Miejskim w Chojnicach rywalizowały 4 drużyny żeńskie. Wśród nich był nasz zespół, który po ambitnej walce zajął 3 miejsce z 61 punktami. Wygrała Szkoła Podstawowa z Czerska -100pkt. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Brus – 73 pkt. Czwarte miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z N. Cerkwi – 59pkt. Skład naszej drużyny: Brzeska Weronika, Mikołajewska Nina, Szyszka Marta, Nowak Zuzanna, Lubińska Maxima, Krause Katarzyna i Pukrop Anna. Opiekunem był p. Paweł Skiba.
W kategorii chłopców nasza startował indywidualnie Filip Wróbel, który zaprezentował się bardzo dobrze i ostatecznie zajął 4 miejsce. Szkoda, że nie udało się poprawić tej lokaty, gdyż pierwsza trójka uzyskiwała awans na zawody wojewódzkie do Człuchowa.

21

22

Komentarze