Powiatowy Konkurs Recytatorski z języka niemieckiego

05 lutego 2019 roku odbył się w naszej szkole coroczny Powiatowy Konkurs Recytatorski z języka niemieckiego – Gedichte – die zweite Seite meiner Seele. Do rywalizacji stanęli uczniowie chojnickich szkół oraz szkoły podstawowej w Czyczkowach.

Uczestnicy zmierzyli się z nie lada wyzwaniem. Recytowali wiersze wybitnego niemieckiego poety Johanna Wolfganga von Goethe.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach – Weronika Włoszczyk, drugie Julia Mesjasz – również uczennica Szkoły Podstawowej nr w Chojnicach, natomiast trzecie Katarzyna Koszykalewicz ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Chojnicach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom za przygotowanie uczniów, samym zaś zwycięzcom gratulujemy!!!