Poznajemy pracę i pasje swoich rodziców

W środę 24.10.2018r. uczniów z klasy I „d” odwiedził tata Oli. Pan Łukasz od wielu lat zajmuje się fotografowaniem – jest to jego pasja. Nasz gość opowiedział nam jak zrobić dobre zdjęcie, oglądaliśmy profesjonalny sprzęt, mogliśmy popatrzeć przez kamerę i przekonać się, że taki aparat i kamera „swoje ważą”. Podziwialiśmy również zdjęcia z sesji ślubnej, ale najwięcej podziwu wzbudził dron, który wzbił się na boisku wysoko w górę, a my na żywo mogliśmy zobaczyć obraz szkoły ze sporej wysokości no i nas małe kolorowe kropki na boisku. Pan Łukasz zadbał również o wspólne zdjęcie wykonane przez latającą maszynę, które po wywołaniu wręczył każdemu na pamiątkę. Dziękujemy bardzo z przybliżenie pracy fotografa i zapraszamy kolejnych rodziców!