Premiera spektaklu pt. „Calineczka”

Za nami premiera spektaklu pt. „Calineczka” wykonanego w konwencji czarnego teatru. Pomysł okazał się bardzo trafiony, ponieważ widzowie nigdy wcześniej nie widzieli tego typu przedstawienia. Byli bardzo pozytywnie zaskoczeni. Cieszymy się przede wszystkim z zadowolenia najmłodszych widzów, którzy cierpliwie i z zaciekawieniem oglądali 60 – minutowe widowisko.

Dla wszystkich zainteresowanych mamy dobrą wiadomość. W ramach współpracy z Chojnickim Centrum Kultury koło teatralne NA RAZIE BEZ NAZWY zaprezentuje jeszcze raz „Calineczkę”. Szczegóły wkrótce na stronie internetowej szkoły oraz CHCK.

 

Aktorzy: Calineczka –  Magda Schmidt-Sołtysińska, Ropucha – Zuzanna Sikorska, Ropuch –  Michał Szmalc, Matka –  Natalia Kiedrowska,  Wróżka (i Żaba) –  Amelia Śpica, Żaba –  Patrycja Szczepańska, Chrabaszczówna –  Michalina Stoltman, Jaskółka (i Żaba) –  Marika Urbanska, Elf II –  Wanessa Gruchała, Elf IV –  Agata Krukowska, Książę Elfów –  Marcin Hope,  techniczni –  Wanessa Urbanska, Kinga Gronalewska, Weronika Stawiarska, Jakub Żółtkowski, Sprzęt (muzyka) –  Jakub Zabłotny, Maja Bienert, Kinga Piejko, Maksymilian Śliwa, Jakub Rudnik, Kacper Obracht – Prądzyński, Jonatan Sworzowski, Tomasz Drążkowski, Julia Sawicka, Weronika Lebiedzińska, Szymon Zabrocki, Kacper Studziński, Jan Januszewski, Wiktoria Jarosińska, Filip Gwizdała, Wiktoria Przybyła, Karol Wardyn, Mateusz Wardyn

Komentarze