Prezent dla Św. Mikołaja

5 grudnia 2017r. o godz. 16:30 miało miejsce wyjątkowe popołudnie w naszej świetlicy. Dzieci postanowiły uprzedzić Św. Mikołaja i podarować Mu prezenty w postaci wykonanych przez siebie piosenek i wierszy. Występy miały charakter świąteczno-zimowy. Frekwencja dopisała zarówno wśród występujących jak i publiczności, Świetlica była wypełniona po same brzegi. Byli rodzice, rodzeństwo, koleżanki i koledzy z klasy. Wszyscy dopingowali swoich bliskich. Świąteczną atmosferę dopełniły stroje dzieci, dekoracje świetlicy oraz słodki poczęstunek. Każdy z występujących otrzymał dyplom, nagrodę książkową oraz karnet na basen. Chcieliśmy w ten sposób docenić odwagę i talent każdego ucznia.

Dzięki obecności i uprzejmości Pana J. Erdmana z TV Chojnice przebieg imprezy można obejrzeć w internecie na stronie WWW.chojnice.tv . Dziękujemy również Pani Zakryś za sfotografowanie tego wieczoru.

Szczególne podziękowania składamy sponsorom – Pani dyrektor A. Mroczkowskiej oraz Pani Prezes Centrum Park Chojnice Ż. Janowicz.

Mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie. Będziemy na Was czekać!!!

Korzystając z okazji wszyscy wychowawcy świetlicy składają Państwu oraz dzieciom serdeczne życzenia: spokojnych, radosnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia!!!

Komentarze