Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

„Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo”

Phil Bosmans

Drodzy Uczniowie!

Pragniemy Was serdecznie i ciepło powitać po wakacjach – jakże innych od tych ubiegłorocznych.  Mamy nadzieję, że wypoczęliście w czasie wakacji i wracacie do szkoły pełni radości i sił, aby zdobywanie wiedzy było niezwykłą przygodą w szkolnej ławce. Dziś spotkacie swoich rówieśników, wychowawców- z pewnością macie sobie dużo do opowiedzenia !

Szczególnie gorąco witamy pierwszoklasistów, którzy w tym roku rozpoczynają swoją przygodę z nauką. Niech spełnią się Wasze oczekiwania i marzenia o szkole.

Wszystkim Uczniom życzymy wytrwałości i wielu sukcesów, ciekawości w zdobywaniu wiedzy. Niech Wam przez cały rok szkolny towarzyszą słowa Jim Stovall:,,Nauka to podróż, którą odbywamy przez całe życie, nieustannie odkrywając nowe cele.”

Komentarze