ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W SIÓDEMCE

Mimo że skończyły się wakacje, a tegoroczne były wyjątkowo słoneczne, to uczniowie Szkoły Podstawowej nr7 w

Chojnicach przekroczyli próg szkolny z uśmiechem na twarzy.

Widać, że nie straszne im są nowe wyzwania. Wiedzą, że w naszej szkole, przy wsparciu nauczycieli, poradzą sobie doskonale.

Inaugurację nowego roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęła Pani Dyrektor, Aleksandra

Mroczkowska. Serdecznie powitała społeczność szkolną. Podkreśliła, że ten rok, będzie trudnym rokiem, w szczególności dla najmłodszych uczniów, którzy rozpoczęli edukację oraz dla uczniów, którzy w tym roku opuszczą mury szkolne i staną przed wyborem dalszej drogi życiowej. Zwróciła uwagę, aby wybór przyszłej szkoły spełniał ich oczekiwania.

Rozpoczęcie roku szkolnego, to również dzień pamięci o wydarzeniach związanych z II wojną światową i refleksji na temat wolności. Wolności, którą trzeba pielęgnować