Ślubowanie klas pierwszych

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole 8 października 2019r. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji. Pani dyrektor Aleksandra Mroczkowska zachęciła dzieci „do podróży -nauki” jaka stoi przed nimi oraz życzyła wielu sukcesów w szkole.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Następne złożyły przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczyły w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Po części oficjalnej wychowawczynie klas 1 wręczyły uczniom pamiątkowe akty pasowania oraz upominki.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!

DSC_0607

DSC_0611

 

Komentarze